چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از جشنواره صبحانه سالم در دبستان دینیاری در 8 ساعت قبل منتشر شده است .

شرکت سپبد پلاست البرز (آگهی تبلیغاتی)

شرکت سپید پلاست البرز، به عنوان تولید کننده فوم های عایق حرارتی پلی استایرن اکسترود شده XPS و پوشش سقف های شیبدار شناخته می شود. که با تولید اینگونه محصولات کمک فراوانی برای کاهش مصرف انرژی در صنعت ساختمان کرده است.

ما متعهد به تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت در صنعت ساختمان می باشیم و در عین حال خطوط بازیافت کامل این شرکت، کمترین میزان آلودگی زیست محیطی پروسه تولید و مصرف را تضمین می کند. ما همچنین متعهد به حفظ کیفیت محصولات و افزایش ارزش پروژه های مصرف کنندگان محصولاتمان می باشد.

فوم پلی استایرن

پلی‌استایرن یک پلیمر مصنوعی معطر از مونومر استایرن (یک ماده پتروشیمی) می‌باشد که به سه نوع معمولی، مقاوم و انبساطی وجود دارد.این ماده برای تولید ظروف یک بارمصرف، وسایل الکترونیکی، بدنه ساعت، تلویزیون، رادیو، لوازم ورزشی، اسباب بازی، عایق برودتی دربدنه یخچال‌ها، فریزرها و وسایل خانگی به کار می رود.

شرکت سپید پلاست البرز با استفاده از این ماده عایق حرارتی XPS را می سازد که

ویژگی های مهم XPS به شرح زیر است :

  • عایق حرارتی بی نظیر ( ضریب هدایت گرمایی ۰٫۰۳w/m.k )
  • جذب آب بسیار کم ( کم تر از %۱ )
  • مقاومت فشاری بالا ( مقاومت فشاری تقریبا تمام عایق ها پس از جذب آب کاهش می یابد، ولی در مورد XPS تغییری نمی کند.

پوشش سقفی PVC

در شرکت سپید پلاست البرز، با استفاده از کامپاند پی- وی- سی با روکش ASA صفحاتی اکسترود شده ودولایه جهت پوشش سقف های شیب دارساخته می شود که با نام تجاری آکروتایل شناخته شده است.

این محصول پایداری تحسین برانگیزی در شرایط متفاوت جوی، به ویژه زمانی که در معرض اشعه ماورا بنفش ، رطوبت بالا، سرما، گرما و فشار قرار می گیرد، از خود نشان می دهد و ثبات رنگی خود را به خوبی حفظ می کند. آزمون های انجام شده در مرکز آزمون سنجی طول عمر در ایالت فلوریدا و آریزونا که تابش نور زیادی در آن ها وجود دارد ، اثبات کرده است که E ∆  به دست آمده در مدت ۱۰ -۱۵ سال کمتر از ۵ می باشد.این نتایج بیان کننده عملکرد قابل توجه آکروتایل در صنعت ساختمان سازی می باشد.با توجه به نتایج فوق و عملکرد فنی ویژه پوشش های سقفی آکروتایل استفاده از آن در بناهای مسکونی و صنعتی روبه رشد است.