چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه مارکار برگزار شد در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, علمی, کانون دانشجویان زرتشتی  »   دانشمندان كوچك مسابقه می دهند
481 بازدید
۱۴ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۰۸
دانشمندان کوچک مسابقه می دهند

دانشمندان کوچک مسابقه می دهند

مسابقات علمی دانشمند کوچک توسط کانون دانشجویان زرتشتی برگزار می شود.

این مسابقات برای دانش اموزان پایه های چهارم تا ششم دبستان و دوره اول دبیرستان روز آدینه ۱۹ آذر ماه از ساعت ۹ صبح در دبستان گیو برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند در گروه های چهار یا پنج نفره در این برنامه که در راستای اهداف سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان برگزار می شود شرکت نمایند. برای نام نویسی نیز تا ۱۴ اذر ماه فرصت دارند که از ساعت ۵ تا ۹ پسین با کانون دانشجویان زرتشتی تماس بگیرند. البته هزینه نام نویسی برای هر نفر نیز مبلغ ۳۰۰۰ تومان می باشد.
گفتنی است علاقه مندان می توانند آگاهی های بیشتر را در تارنمای همایش علمی بخوانند.

مطالب مرتبط با برچسب

دانشمندان کوچک مسابقه می دهند
سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان سراسر کشور در تاریخ 5 و 6 اسفندماه در تالار خسروی برگزار گردید. گفتنی است ارائه نوشتارهای بخش جنبی همایش علمی در تاریخ پنجشنبه 28 بهمن‌ماه در سالن لعل نوذر (کانون دانشجویان زرتشتی) برگزار گردید.
گزارش تصویری از آیین پایانی سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان
آیین پایانی سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان، شامگاه آدینه ششم اسفند ماه در تالار ایرج برگزار شد، این مراسم با حضور سیاوش مندگاریان دبیر کانون دانشجویان زرتشتی و مهندس رستم یگانگی از نیک اندیشان جامعه زرتشتی برگزار شد:
گزارش تصویری از سخنرانی دکتر عبدالعالی در همایش علمی
روز آدینه ششم اسفند ماه و پس از ارائه نوشتارها در سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان، نوبت به ارائه دکتر عبدالعالی و همکارانش رسید تا برخی از مفاهیم علمی را با آزمایش کردن و به صورت دیداری نشان دهند. این بخش از همایش علمی با استقبال پرشمار باشندگان همراه بود که تصاویر آن را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از جام رباتیک در همایش علمی
کانون دانشجویان زرتشتی همزمان با سیزدهمین دوره همایش علمی زرتشتیان، در روز آدینه ششم اسفند ماه مسابقات رباتیک ویژه رباتهای مسیریاب را برگزار نمود. این مسابقه به یاد زنده یاد آرمین خسروی در تالار خسروی برگزار شد:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها