چهارشنبه, ۰۲ امرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آتش افروزی سپیده دم اورمزد و فروردین ماه در شریف آباد در 34 ثانیه قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   گزارشی از هفدهمین نشست هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران
283 بازدید
۲۰ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۱۸:۵۵
گزارشی از هفدهمین نشست هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران

گزارشی از هفدهمین نشست هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران

هفدهمین نشست هفتگی هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران، دوشنبه، دهم تیر، برگزار شد.

دکتر رامین خسروی، فرنشین کمیسیون روابط عمومی و نایب رئیس انجمن زرتشتیان تهران در گفتگو با برساد از مهمترین مصوبات و موارد مطرح شده در این نشست گفت:

بر اساس پیشنهاد کمیسیون خدمات، قرار شد آقای مهرداد عادلی به‌کتابخانه یگانگی منتقل شود، همچنین کمیسیون خدمات از طریق‌کمیسیون روابط عمومی، برای دعوت به همکاری‌کتابدارِ پاره‌وقت، برای‌کتابخانه مارکار تهرانپارس، فراخوان دهد.

با اجرای در‌کره‌کره‌ای جلوی درمانگاه یگانگی به‌منظور جلوگیری از ترددها و مزاحمت‌های شبانه موافقت شد، با خرید چلوار برای دوخت جامه درگذشتگان موافقت شد، همچنین با افزایش مبلغ روپوش‌ِکارِ پرسنل درمانگاه یگانگی موافقت شد.

تمام مصوبات‌کمیسیون مالی مطرح و تصویب شد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به پرداخت دو قسط بیمه تکمیلی درمانی‌کارمندان انجمن، تسویه تنخواه‌های‌کتابخانه یگانگی، کتابخانه مارکار تهرانپارس، دبیرخانه و ‌کمیسیون ساختمان اشاره‌کرد.

در این جلسه‌کمیسیون آموزش، نتیجه جلسه با مدیران مدارس پسرانه جمشیدجم، رستم آبادیان و فیروز بهرام را مثبت دانست‌که طی آن توافق شد ، آقای بوذرجمهر پرخیده، مدیریت دبیرستان و هنرستان فیروز بهرام به فعالیت خود ادامه دهد و بحثِ تغییر ساختارکه در نشست پیشین مصوب شده بود، نهایی خواهد شد. لذا ‌کارگروه آموزشی درکمیسیون آموزش تشکیل خواهد شد تا مدیران مدارس و کارشناسان در آن به بررسی موارد و مسایل آموزشی و پرورشی مدارس فوق الذکر بپردازند.

اعضای هیات مدیره نظرات خود را در مورد برنامه‌‌های اعلام شده‌ی هفته انجمن ارایه‌کردند و قرار شد، جمع‌بندی نهایی در نخستین جلسه‌کمیسیون روابط عمومی صورت پذیرد.

در پایان، خزانه‌دار انجمن در مورد‌گزارشِ تهیه شده از تراز و بیلان سال ۱۳۹۷، توضیحاتی دادند و نظرات سایر اعضای هیات مدیره را برای نحوه‌ ارایه آن در مجمع همگانی نوبت دوم به تاریخ ۲۸ تیرماه، دریافت‌کردند.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارشی از هفدهمین نشست هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران
انجمن زرتشتیان تهران از حضور زرتشتیان تهران در مجمع عمومی سالانه (نوبت دوم) سپاسگزاری کرده است.
گزارش و تصاویری از مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران
فرشاد خورشیدیان، آرش آذرگشسب و فهیم فرهادی به عنوان بازرسان سال مالی 98 انجمن زرتشتیان تهران انتخاب شدند.
گزارش و تصاویری از مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران
انجمن زرتشتیان تهران، اسامی داوطلبان احراز سمت بازرسی را اعلام کرد.
گزارش و تصاویری از مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران
انجمن زرتشتیان تهران، نوبت دوم مجمع همگانی عادی خود را آدینه 28 تیر ماه برگزار می کند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها