چهارشنبه, ۰۲ امرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آتش افروزی سپیده دم اورمزد و فروردین ماه در شریف آباد در 5 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   تمدید فرصت نام نویسی در جام جان باختگان
190 بازدید
۱۳ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۱:۰۵
تمدید فرصت نام نویسی در جام جان باختگان

تمدید فرصت نام نویسی در جام جان باختگان

کانون دانشجویان زرتشتی فرصت نام نویسی در جام جان باختگان را برای یک روز دیگر تمدید کرد، همچنین امکانی را برای برخی ورزشکاران مرد رده بزرگسالان به وجود آورده است که بتوانند در دو رشته تیمی حاضر باشند. 

فرصت نام نویسی در سی و نهمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان که تا ۱۲ تیر ماه بود یک روز دیگر تمدید شد و ورزشکاران زرتشتی برای نام نویسی در رشته های مختلف جام ۳۹ تا پایان روز پنجشنبه ۱۳ تیر ماه فرصت دارند که به تارنمای رسمی جام جان باختگان در اینجا مراجعه کنند.

گفتنی است این دوره از مسابقات در ٣ رشته تیمی بسکتبال، فوتبال، والیبال و ۶ رشته انفرادی تنیس روی میز، شطرنج، بدمینتون، شنا، دو و میدانی و کاراته روزهای ۳۱ تیر تا ۴ امرداد برگزار می شود.

همچنین کانون دانشجویان زرتشتی امکانی را به وجود آورده که برخی از ورزشکاران مرد رده بزرگسالان بتوانند در دو رشته تیمی شرکت کنند، بر اساس اعلام برگزارکنندگان جام جان باختگان از هر تیم تنها یک بازیکن امکان شرکت در تنها یک رشته تیمی متفاوت را خواهد داشت.

مطالب مرتبط با برچسب

تمدید فرصت نام نویسی در جام جان باختگان
کانون دانشجویان زرتشتی زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی و داژبال را اعلام کرد.
مرجع رسمی اخبار و اطلاعات جام جان باختگان
کانال تلگرام سی و نهمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان به عنوان مرجع رسمی اخبار و اطلاعات این دوره از پیکارها معرفی شده است.
مرجع رسمی اخبار و اطلاعات جام جان باختگان
دیدارهای روز دوم سی و نهمین دوره جام جان باختگان از ساعت 16 سه شنبه اول امرداد با رقابتهای بدمینتون آغاز شد برنامه کامل بازیهای روز دوم را در ادامه مطلب ببینید.
گزارش تصویری از بازی های روز نخست جام جان باختگان
پس از آیین افتتاحیه جام 39، دیدارهای روز نخست جام جان باختگان آغاز شد و تا ساعاتی پس از نیمه شب ادامه یافت.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها