چهارشنبه, ۰۲ امرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آتش افروزی سپیده دم اورمزد و فروردین ماه در شریف آباد در 1 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, انجمن همازور, دینی, سدره پوشی, مراسم ها, میراث فرهنگی  »   فرا خوان نام نویسی در آیین سدر پوشی همگانی آتشکده آذرگشسب
342 بازدید
۴ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۱۰:۱۲
فرا خوان نام نویسی در آیین سدر پوشی همگانی آتشکده آذرگشسب

فرا خوان نام نویسی در آیین سدر پوشی همگانی آتشکده آذرگشسب

انجمن همازور فراخوان نام نویسی در آیین سدره پوشی همگانی آتشکده آذرگشسب را منتشر کرده است.

انجمن همازور مجوز برگزاری آیین  گاهنبارخوانی و سدره پوشی همگانی را در روز پنجشنبه ۲۱ شهریور در آتشکده آذرگشسب دریافت کرده است. بر این اساس، خانواده های زرتشتی که تمایل دارند فرزندشان در آتشکده آذرگشسب سدره پوش شود، می توانند با شماره ۰۹۱۳۳۵۵۹۲۵۰(ارغوانی) تماس بگیرند، همچنین برای حضور در این رویداد و مشارکت و همکاری مالی و فکری با انجمن همازور نیز می توانند از طریق همین شماره تماس، اقدام نمایند.

در همین راستا انجمن همازور شماره حساب انجمن جهت دریافت کمک های نیک اندیشان برای کارهای فرهنگی و دینی را بدین ترتیب اعلام کرده است:

شماره حساب انجمن همازور نزد بانک ملی شعبه چمران یزد کد ۳۵۲۴
شماره حساب جاری : ۰۱۱۱۸۴۴۵۰۲۰۰۶
شماره کارت : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۵۴۷۲
شماره شبا
IR 860170000000111844502006
انجمن ملی همازور

 

 

گفتنی است ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ برای نخستین بار به همت انجمن همازور آیین سدره پوشی در آتشکده آذرگشسب انجام شد که تصاویر آن را می توانید در اینجا و اینجا ببینید.

 

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از آیین سدره پوشی و گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب(بخش دوم)
به همت انجمن همازور برای نخستین بار آیین سدره پوشی در آتشکده آذرگشسب انجام شد. بخش دوم تصاویر این مراسم که روز پنجشنبه 22 شهریور و همراه با برگزاری آیین گاهنبار انجام شد را در ادامه مطلب ببینید:
تصاویری از آیین سدره پوشی و گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب
به همت انجمن همازور برای نخستین بار آیین سدره پوشی در آتشکده آذرگشسب انجام شد.
گزارش تصویری از آیین گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب
بامداد آدینه 27 امرداد ماه، آیین گاهنبارخوانی توجی در آتشکده آذرگشسب(مجموعه تخت سلیمان) برگزار شد. گزارش تصویری از این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از آیین گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب
روز آدینه 5 شهریور ماه، گروهی از زرتشتیان آیین گاهنبارخوانی را در آتشکده آذرگشسب برگزار نمودند. گزارش تصویری از این آیین را در ادامه مطلب ببینید: ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها