چهارشنبه, ۰۲ امرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آتش افروزی سپیده دم اورمزد و فروردین ماه در شریف آباد در 29 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها, فرهنگی  »   گزارشی از چهاردهمین نشست هیات مدیره گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران
439 بازدید
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۰۳
گزارشی از چهاردهمین نشست هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران

گزارشی از چهاردهمین نشست هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران

تعیین زمان مجمع همگانی، آغاز مصاحبه با داوطلبان سرپرستی سالن خسروی از ۳۰ خورداد و استعفای مدیر دبیرستان فیروزبهرام از جمله مهمترین خبرهای نشست هفتگی انجمن زرتشتیان تهران بود.

دکتر رامین خسروی نایب رئیس انجمن زرتشتیان تهران و فرنشین کمیسیون روابط عمومی در گفتگو با برساد گزارشی از چهاردهمین نشست هفتگی هیات مدیره گردش ۴۴ را ارائه کرد، نشستی که دوشنبه ۲۰ خورداد ماه تشکیل شده است:

به گفته دکتر رامین خسروی در ابتدای این نشست دبیر انجمن، جدولی از تعداد مصوبات تصویب و اجرا شده‌‌کمیسیون‌های هشتگانه و هیات رییسه‌، مربوط به سه‌ماهه نخست سال جاری، را ارایه دادکه نشان می‌دهد بسیاری از مصوبات‌کمیسیون‌ها اجرا شده‌ است. همچنین دبیران‌کمیسیون‌ها به دلایل و موانع اجرایی نشدن تعدادی از مصوباتشان اشاره داشتند.

تصویب زمان برگزاری مجمع همگانی عادی نوبت اول و دوم نیز در این نشست مشخص شده است، به گفته فرنشین کمیسیون روابط عمومی روزهای ۱۱ تیر و ۲۸ تیر به ترتیب زمان برگزاری مجمع عادی نوبت اول و دوم خواهند بود. در این مجمع ضمن انتخاب بازرس، ترازنامه مالی انجمن ارائه خواهد شد همچنین گزارشی از فعالیتهای انجام شده و برنامه های در پیش رو نیز به باشندگان داده می شود.

اعضای هیات مدیره، با تمدید بیمه تکمیلی‌کارمندان و کارکنان انجمن در سال جاری موافقت‌کردند. به گفته نایب رئیس انجمن زرتشتیان تهران پنجاه درصد از مبلغ‌کل‌، سهم انجمن است‌که پرداخت خواهد شد. لازم به اشاره است‌که مبلغِ‌کل، حدود پنجاه و یک میلیون تومان است.

دکتر خسروی در مورد مصوبه های کمیسیون خدمات به تمدید یکساله قراردادهای مسئول شیف صبح و آمبولانس درمانگاه یگانگی اشاره کرد که به تصویب رسید و از برنامه‌ریزی‌کمیسیون خدمات، برای مصاحبه با داوطلبان سالن پذیرایی خبر داد، مرحله اول این مصاحبه ساعت ۱۵ روز ۳۰ خورداد آغاز می شود و هدف از آن آشنایی بیشتر با توانایی‌ها و شرایط داوطلبان است.

در این نشست هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران،‌کمیسیون آموزش و جوانان از استعفای مدیریت دبیرستان فیروزبهرام، به دلایل کاملا شخصی خبر داده است. که بخش مهم آن مربوط به شرایط جسمی و سلامتی است، بدین ترتیب مدیر دبیرستان فیروزبهرام از ادامه این مسئولیت در سال تحصیلی جاری، معذوریت خواسته‌ ولی به تدریس خود ادامه خواهند داد.

به گفته نایب رئیس انجمن زرتشتیان تهران، تمام مصوبات‌کمیسیون مالی در این نشست به تصویب اعضای هیات مدیره رسید. همچنین این‌کمیسیون، از برگزاری نشستی با حضور خزانه‌دار فعلی و خزانه‌دارهای‌گردش‌های‌گذشته انجمن، نماینده ایرانیان زرتشتی و برخی از اعضای هیات مدیره در روز ۱۹ خورداد خبر داد و اعلام کرد که این نشست مثبت و بسیار سازنده بوده است. به گفته دکتر خسروی یکی از آرمان‌های گردش ۴۴ انجمن، که با جدیت پیگیری خواهد شد، بهره‌بردن از تجربیات و به‌کاربردن نظرات مسئولان‌گذشته انجمن و صاحب‌نظران جامعه است‌که بعد ازکمیسیون موقوفات،‌کمیسیون مالی به این مهم پرداخته است.

در ادامه نشست هفتگی انجمن و تا پایان آن، به مدت حدود یکساعت، بندهایی از ”فرآیند درخواست مصوبه مالی از هیات مدیره گردش ۴۴“ به تصویب رسید. فرنشین کمیسیون روابط عمومی در این زمینه می گوید: این مستند، روالِ تامین هزینه‌های جاری انجمن و واحدهای تابع، از محل تنخواه‌گردان ویا حساب‌های بانکی انجمن، را مشخص می‌کند و تصویب آن باعث سرعت بخشیدن و موثرترکردن فرآیندهای مالی داخل ساختار انجمن می‌شود.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارشی از چهاردهمین نشست هیات مدیره گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران
انجمن زرتشتیان تهران از حضور زرتشتیان تهران در مجمع عمومی سالانه (نوبت دوم) سپاسگزاری کرده است.
گزارش و تصاویری از مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران
فرشاد خورشیدیان، آرش آذرگشسب و فهیم فرهادی به عنوان بازرسان سال مالی 98 انجمن زرتشتیان تهران انتخاب شدند.
گزارش و تصاویری از مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران
انجمن زرتشتیان تهران، اسامی داوطلبان احراز سمت بازرسی را اعلام کرد.
گزارش و تصاویری از مجمع همگانی انجمن زرتشتیان تهران
هفدهمین نشست هفتگی هیات مدیره گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران، دوشنبه، دهم تیر، برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها