یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از زیارتگاه ستی پیر در روز اشتاد ایزد و خورداد ماه در 23 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   دعوت از ورزشکاران علاقه مند به حضور در جام جان باختگان برای دریافت کارت بیمه ورزشی
107 بازدید
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۸:۲۹
دعوت از ورزشکاران علاقه مند به حضور در جام جان باختگان برای دریافت کارت بیمه ورزشی

دعوت از ورزشکاران علاقه مند به حضور در جام جان باختگان برای دریافت کارت بیمه ورزشی

کانون دانشجویان زرتشتی از تمامی شرکت کنندگان حاضر در جام جان باختگان خواسته است تا برای دریافت یا تمدید کارت بیمه ورزشی خود اقدام نمایند.

کانون دانشجویان زرتشتی با استناد به بخش نامه وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه انجام هرگونه فعالیت ورزشی شامل شرکت در مسابقه، تمرین و کلاس آموزشی بدون عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی ممنوع است. از ورزشکاران علاقه مند به حضور در جام جان باختگان خواسته است تا نسبت به دریافت و تمدید کارت بیمه ورزشی خود اقدام کنند.

بر اساس اعلام کانون دانشجویان زرتشتی از مزایای داشتن این کارت می‌توان به دریافت کمک هزینه درمان، دریافت غرامت نقص عضو و فوت اشاره کرد.
برای عضویت و پرینت کارت می توان از طریق سایت و یا اپلیکیشن فدراسیون پزشکی ورزشی اقدام کرد. همچنین برای آگاهی از عضویت و تاریخ اعتبار می توانند کد ملی خود را به شماره ۵۰۰۰۴۳۰۳ پیامک کنند. همچنین کانون دانشجویان زرتشتی یادآور شده برای بهره مندی از خدمات، بهتر است پیش از اتمام پایان عضویت نسبت به تمدید آن اقدام شود.

علاقه مندان برای آگاهی بیشتر می توانند به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی www.ifsm.ir مراجعه کنند.

مطالب مرتبط با برچسب

بیمه ورزشی برای ورزشکاران حاضر در جام جان باختگان ضروری است
کانون دانشجویان زرتشتی از تمامی ورزشکاران علاقه مند برای حضور در سی و هشتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان خواست تا نسبت به دریافت و یا تمدید کارت بیمه ورزشی خود اقدام کنند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها