چند خبر از سازمان فروهر

چاپ

برگزاری پیک نیک دانش آموزی، برپایی دوره آموزش دبیری دینی، برگزاری جشن تیرگان و برپایی کلاس آموزش حرکات موزون برای کودکان از جمله برنامه های آینده سازمان جوانان زرتشتی(فروهر) است.

سازمان جوانان زرتشتی روز پنجشنبه ۳۰ خورداد، پیک نیک دانش آموزی را در کوشک ورجاوند برگزار می کند. این برنامه به مناسبت پایان سال تحصیلی و خجستگی جشن تیرگان برای دانش آموزان زرتشتی ۷ تا ۱۸ سال انجام می شود. زمان تهیه بلیت این برنامه روزهای ۲۵ و ۲۶ خورداد، از ساعت ۵ تا ۷ پسین در دفتر سازمان فروهر است.

 

برگزاری جشن تیرگان و آیین گاهنبارخوانی روز آدینه ۱۴ تیر در کوشک ورجاوند انجام می شود، این برنامه از ساعت ۹ بامداد تا ۹ شب ادامه خواهد داشت و آیین گاهنیارخوانی نیز ساعت ۶ پسین انجام می شود. سازمان فروهر از زرتشتیان علاقه مند خواسته است تا برای حفظ و نگهداری محیط کوشک، از آوردن حیوانات خودداری کنند.

 

 

دوره آموزش حرکات موزون برای کودکان در سازمان فروهر برگزار می شود. این کلاسها ویژه کودکان زرتشتی ۶ تا ۱۲ سال است و روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۳۰: ۱۷ تا ۳۰: ۱۸ برپا می شود. علاقه مندان برای ثبت نام و آگاهی بیشتر می توانند با شماره  ۰۹۱۲۴۷۸۳۹۰۲ تماس بگیرند.

 

خبر آخر اینکه، سازمان فروهر از علاقمندان به دبیری دینی، دعوت کرده تا برای شرکت در کلاس هایی که با اساتید بنام برگزار خواهد شد، نام نویسی کنند.

علاقه مندان تا ۲۵ خورداد می توانند برای ثبت نام به دبیرخانه این سازمان مراجعه کنند و یا با شماره ۰۹۰۲۷۰۹۰۸۹۲ از طریق تلگرام تماس بگیرند.

شرایط حضور در این دوره نیز بدین ترتیب اعلام شده است:

١- داشتن کارت زرتشتی.
٢- داشتن روحیه بالآی کار اجتماعی .
٣- علاقمند به دبیری .
۴-داشتن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم .
۵-امکان حضور در کلاسهای دینی بعنوان کاراموز