سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، توضیح انجمن زرتشتیان تفت و توابع در مورد اهدای جوایز جشنواره پیر نارکی در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان, فرهنگی, هنری  »   برنامه کارگاه های خانه فرهنگ و هنر در خورداد 98
375 بازدید
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۲۱
برنامه کارگاه های خانه فرهنگ و هنر در خورداد ۹۸

برنامه کارگاه های خانه فرهنگ و هنر در خورداد ۹۸

خانه فرهنگ وهنر زرتشتیان از برگزاری کارگاه های مختلف در ماه خورداد خبر داده است.

بر این اساس روزهای ۲۱ و ۲۷ خورداد کارگاه یک روزه برای کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۲ سال برگزار می شود، این کارگاه ها از ساعت ۳۰: ۸ بامداد آغاز و تا ۳ پسین ادامه خواهد یافت و همراه با ناهار است.

کارگاه چاپ دستی نیز به استادی پونه اوشیدری برای کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۲ سال روز ۱۹ خورداد برپا می شود، ساعت برگزاری این کارگاه ۳۰: ۵ پسین تا ۸ شب اعلام شده است.

همچنین کارگاه مجسمه سازی با خمیر کاغذ(پاپیه ماشه) در سه جلسه و به استادی پونه اوشیدری برپا می شود، این کارگاه نیز برای کودکان و نجوانان ۸ تا ۱۲ سال انجام می شود و در روزهای ۲۲ و ۲۹ خورداد و ۵ تیر از ساعت ۳۰: ۱۷ تا ۲۰ برپا می شود.

علاقه مندان برای نام نویسی و آگاهی بیشتر از ۲۵ اردیبهشت تا ۹ خورداد می توانند از ساعت ۳۰: ۱۶ تا ۲۰ با شماره ۸۸۹۴۵۴۸۰ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط با برچسب

برگزاری جشن تیرگان در خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان
نونهالان زرتشتی، جشن تیرگان را در خانه فرهنگ و هنر گرامی داشتند.
اخبار خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان
تصاویری از کارگاه دو روزه خانه فرهنگ و هنر برای نونهالان زرتشتی، تصاویری از کارگاه چاپ و برنامه کلاسهای جدید خانه فرهنگ و هنر را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
دروه آموزش شطرنج در خانه فرهنگ و هنر
خانه فرهنگ و هنر دوره آموزش شطرنج را برگزار می کند.
دروه آموزش شطرنج در خانه فرهنگ و هنر
خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان فهرست کلاسهای بهاره خود را اعلام کرده است. برنامه این کلاسها که در قالب کارگاه، کلاسهای موسیقی و کلاسهای هنرهای دستی تقسیم بندی شده است را می توانید در ادامه مطلب بخوانید:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها