سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، توضیح انجمن زرتشتیان تفت و توابع در مورد اهدای جوایز جشنواره پیر نارکی در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, سازمان فروهر, فرهنگی  »   دو خبر از سازمان فروهر
351 بازدید
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۲۳:۴۸
دو خبر از سازمان فروهر

دو خبر از سازمان فروهر

تارنمای سازمان فروهر از برگزاری جشن تولد کودکان متولد فصل های زمستان و بهار و تور چین خبر داده است.

جشن تولد کودکان زرتشتی ۷ تا ۱۴ ساله متولد فصل های زمستان و بهار در سازمان جوانان زرتشتی تهران(فروهر) برگزار می شود. این برنامه از ساعت ۵ پسین پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در تالار سازمان فروهر انجام خواهد شد. علاقه مندان برای نام نویسی می توانند از ساعت ۱۷ تا ۱۹ با شماره ۸۸۸۰۹۶۶۵ تماس بگیرند.

 

سازمان فروهر از برگزاری تور ۱۲ روزه سفر به کشور چین و بازدید از ۵ شهر پکن، شانگهای، ژانگجیاجی، گویلین و یانگشو نیز خبر داده است. این تور از ۲۱ امرداد تا ۱ شهریور انجام می شود و با بازدید کامل از دیوار چین، شهر ممنوعه، کاخ تابستانه، بزرگترین پل معلق جهان، بلندترین آسانسور خارج از ساختمان جهان، تور قایق بامبو و… همراه خواهد بود. علاقه مندان برای ثبت می توانند با شماره ۰۹۱۲۴۸۰۷۱۶۸ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط با برچسب

آموزش چرتکه در سازمان فروهر
سازمان فروهر از برگزاری دوره آموزش چرتکه خبر داده است.
گزارش تصویری از آیین سدره پوشی دانش آموزان کلاسهای دینی سازمان فروهر(۲)
آیین سدره پوشی چهار تن از دانش آموزان کلاسهای دینی سازمان جوانان زرتشتی(فروهر)، سه شنبه 11 تیر ماه در تالار خسروی برگزار شد. بخش دوم تصاویر این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از آیین سدره پوشی دانش آموزان کلاسهای دینی سازمان فروهر(۱)
آیین سدره پوشی گروهی چهار تن از دانش آموزان کلاسهای دینی سازمان فروهر برگزار شد. بخش نخست تصاویر این برنامه که پسین سه شنبه 11 تیر ماه در تالار خسروی انجام شد را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از آیین سدره پوشی دانش آموزان کلاسهای دینی سازمان فروهر(۱)
به همت سازمان جوانان زرتشتی(فروهر) آیین سدره پوشی همگانی 4 تن از دانش آموزان کلاسهای دینی تهران، پسین امروز، سه شنبه 11 تیر ماه، برگزار می شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها