جمعه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، آموزش فوتبال ویژه نونهالان زرتشتی در 1 روز قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   گزارشی از نشست 16 اردیبهشت انجمن زرتشتیان تهران
331 بازدید
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ساعت ۱۶:۱۳
گزارشی از نشست ۱۶ اردیبهشت انجمن زرتشتیان تهران

گزارشی از نشست ۱۶ اردیبهشت انجمن زرتشتیان تهران

دهمین نشست هفتگی گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار شد، در مورد نتایج و مصوبه های این نشست به گفتگو با دکتر رامین خسروی، نایب رئیس و فرنشین کمیسیون روابط عمومی انجمن زرتشتیان تهران پرداختیم:

به گفته دکتر خسروی در این نشست که به ریاست دکتر افشین نمیرانیان برگزار شد، ابتدا تمام صورت حساب های پرداختی مصوب شده در کمیسیون مالی به تصویب اعضای هیات مدیره رسید. همچنین پیشنهاد کمیسیون موقوفات برای افزایش اجاره بهای ۵ واحد مسکونی متعلق به انجمن که در اختیار همکیشان است، تصویب شد.

در این نشست، کمیسیون روابط عمومی از تلاش برای تدوین آیین نامه مشترک و موثر برای شناسایی افراد تحت پوشش های حمایتی خبر داده است و در این راستا در گام نخست از سازمان زنان زرتشتی، بنیاد خیریه سیروس یگانگی و انجمن خیریه درمانی دعوت کرده است تا به منظور همفکری در نشست کمیسیون روابط عمومی شرکت کنند و در هفته های آینده نیز از سایر نهادهای مرتبط دعوت می شود.

به گفته نایب رئیس انجمن زرتشتیان تهران، تصمیم کمیسیون خدمات جهت انتشار فراخوان، برای  شناسایی و ارزیابی همکیشانی که توانایی و تمایل سرپرستی و اداره سالن های خسروی و ایرج را دارند نیز به تصویب رسیده است، با این هدف که فرصت و شرایط برابری برای همه زرتشتیان در این مسئولیت فراهم شود. روندی که در سازمانها و نهادهای مشابه نیز مرسوم و منطقی است.

برگزاری نشست پرسش و پاسخ مسئولان دبیرستان فیروزبهرام روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت برگزار می شود، این مصوبه پیشنهادی کمیسیون آموزش، جوانان و اشتغال بوده که به تصویب هیات مدیره رسیده است. و به گفته فرنشین کمیسیون روابط عمومی انجمن زرتشتیان تهران، همه زرتشتیان علاقه مند می توانند در این نشست شرکت کنند و برگزاری چنین جلساتی، گامی مثبت و موثر برای ارتقا کیفیت آموزش و پرورش در اموزشگاه های زرتشتیان خواهد بود.

دکتر خسروی همچنین به کمیسیون تازه تاسیس برنامه، بودجه و نظارت راهبری نیز اشاره کرد و افزود: هر یک از کمیسیون های انجمن، ریز برنامه ها و بودجه پیش بینی شده خود برای خرداد ماه را تا پایان هفته سوم اردیبهشت می بایست, در قالب فرمی که توسط کمیسیون کارشناسی و تدوین شده است، در اختیار این کمیسیون قرار دهند تا بدین ترتیب فرایند برنامه ریزی کوتاه مدیت کمیسیون ها به طور همزمان و با فرمت یکسان آغاز شود. رویدادی که در ماه های آینده نیز انجام خواهد شد و به تدریج برنامه های میان مدت و بلند مدت نیز به آن اضافه می شود.

گفتگو در مورد موقوفه ارباب رستم گیو و معرفی نمایندگان انجمن زرتشتیان تهران دیگر مبحث نشست ۱۶ اردیبهشت انجمن زرتشتیان تهران بوده است در این مورد مسائل حقوقی مرتبط مطرح شده است و از هموندان انجمن خواسته شده تا در نشست هفته آینده پیشنهادها و طرح های خود را در این زمینه مطرح کنند.

بررسی آیین نامه داخلی انجمن زرتشتیان تهران که در نشستهای قبلی آغاز شده بود، آخرین بخشی بود که توسط دکتر خسروی مورد اشاره قرار گرفت وی از ادامه یافتن بررسی بندها خبر داد و افزود، هموندان انجمن زرتشتیان تهران که هفته گذشته تصویب کرده بودند شرکت کنندگان در نشست انجمن زرتشتیان تهران حق ضبط صدا را ندارند، در این نشست پس از مباحث طولانی، مصوبه ای را به بند مذکور افزوده اند مبنی بر اینکه خبرنگارانی که به انجمن زرتشتیان تهران معرفی شوند و به تایید کمیسیون روابط عمومی انجمن برسند، مجاز به ضبط صدا خواهند بود.

برساد-رشید شهرت

مطالب مرتبط با برچسب

گزارشی از نشست ۱۶ اردیبهشت انجمن زرتشتیان تهران
حسابرسی عملکرد مالی انجمن زرتشتیان تهران در نخستین نشست هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران در سال 1398 به تصویب رسید.
گزارشی از نشست ۱۶ اردیبهشت انجمن زرتشتیان تهران
شصت و ششمین نشست هفتگی انجمن زرتشتیان تهران، دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه از  ساعت هجده و چهل و پنج دقیقه پسین در محل سالن اجتماعات انجمن و با حضور اکثریت اعضاء هیئت مدیره و بازرسان و شرکت جمعی از همکیشان علاقمندان با سرایش گاتها و خواندن متن صورت جلسه قبل آغاز شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها