جمعه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، آموزش فوتبال ویژه نونهالان زرتشتی در 1 روز قبل منتشر شده است .
»   دبستان گیو, فرهنگی, مدارس  »   هفتاد و یکمین سالگرد تاسیس دبستان گیو جشن گرفته می شود
261 بازدید
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۲۰:۲۶
هفتاد و یکمین سالگرد تاسیس دبستان گیو جشن گرفته می شود

هفتاد و یکمین سالگرد تاسیس دبستان گیو جشن گرفته می شود

هفتاد و یکمین سالگرد تاسیس دبستان دخترانه گیو با برگزاری آیین گاهنبار توجی و جشنواره خیرین مدرسه ساز گرامی داشته می شود.

آیین گاهنبارخوانی به همت انجمن اولیا و مربیان دبستان گیو از ساعت ۳۰: ۸ بامداد آدینه ششم اردیبهشت در تالار مدرسه برگزار خواهد شد. در ادامه نیز از ساعت ۱۰ صبح جشنواره خیرین مدرسه ساز آغاز می شود در این برنامه دانش آموختگان سالهای گذشته دبستان گیو، هموندان انجمن زرتشتیان تهران، مسئولان شهرداری منطقه، آموزش و پرورش منطقه ۶ و خیرین مدرسه ساز حضور خواهند داشت.

از دیگر برنامه های این روز برپایی غرفه های فروش است، در همین راستا، علاقه مندان تا روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت فرصت دارند که برای رزرو میز و هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۳۲۴۶۲۲۵(مژگان مژگانی) تماس بگیرند.

 

گفتنی است عموم زرتشتیان می توانند در این برنامه شرکت کنند.

دبستان گیو با دیرینگی بیش از ۷۰ سال زیرنظر انجمن زرتشتیان تهران اداره می‌شود. نزدیک به ۲۰۰ دانش‌آموز در این دبستان مشغول به دانش‌اندوزی هستند.

انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه‌ی گیو، از همگان برای باشندگی در این جشن دعوت کرده است.

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از جشن سدره پوشی گروهی در دبستان دخترانه گیو
دوازده تن از دانش آموزان پایه ششم دبستان دخترانه گیو، پسین آدینه 13 اردیبهشت ماه به صورت گروهی سدره پوش شدند. بخش سوم تصاویر این برنامه را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از جشن هفتاد و یک سالگی دبستان گیو
هفتاد و یکمین سالگرد تاسیس دبستان دخترانه گیو، آدینه 6 اردیبهشت ماه برگزار شد. بخش سوم تصاویر این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از جشن هفتاد و یک سالگی دبستان گیو(بخش دوم)
جشن هفتاد و یک سالگی دبستان دخترانه گیو، آدینه 6 اردیبهشت ماه برگزار شد. بخش دوم تصاویر این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:
تاریخچه دبستان دخترانه گیو
در سال 1292 خورشیدی، آموزشگاه دخترانه زرتشتیان بنام ایرج از همت دو بانوی خیرخواه پارسی به نامهای سونابائی و زربائی دوباش بنام برادر ناکامشان ایرج و زیر نظر ارباب کیخسرو شاهرخ در زمینی متعلق به انجمن زرتشتیان تهران گشایش یافت.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها