دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از چهارمین روز نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   تصاویر, فرهنگی  »   تصاویری از همیاری زرتشتیان با هموطنان سیل زده استان لرستان(بخش سوم)
1,153 بازدید
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۱۲:۵۹
تصاویری از همیاری زرتشتیان با هموطنان سیل زده استان لرستان(بخش سوم)

تصاویری از همیاری زرتشتیان با هموطنان سیل زده استان لرستان(بخش سوم)

دو محموله از کمکهای زرتشتیان یزد در هفته گذشته به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد، بخش سوم تصاویر همیاری زرتشتیان با هم وطنان آسیب دیده از سیل را در ادامه مطلب ببینید.

بخش اول کمکهای ارسالی توسط زرتشتیان یزد با هماهنگی گروه همیاران زرتشتی جمع آوری شد، این گروه شامگاه ۱۹ فروردین کمکها را در تالار زرتشتیان کوچه بیوک بسته بندی کردند و آن را به مناطق سیل زده اعزام کردند. سرپرستی گروه همیاران را آقای رستم نودینی بر عهده دارد و آقایان هوشنگ فلاح زاده، بهروز جراح، خسرو بهمردی و مهربان تیراندازی وی را در سفر به استان لرستان همراهی کردند.

بخش دوم کمکهای ارسالی توسط زرتشتیان با همراهی انجمن های زرتشتی یزد و گروه همیاران زرتشتی شامگاه ۲۱ فروردین در تالار بزرگچمی بسته بندی شدند، همراه با این بخش از کمکها، با هماهنگی انجمن یانش وران مانتره گروهی از زرتشتیان و هموندان انجمن یانش وران مانتره برای یاری سیل زدگان راهی استان لرستان شدند. این افراد عبارت بودند از: سینا مژگانی(دبیر انجمن یانش وران مانتره)، رامبد نجمی، سپنتا رشیدی، بهنام مالی، مهیار قندشاهی، شهریار خسروانی، منوچهر جمشیدی، جمشید زندیان و میلاد فلاحی(راهنمایی گروه را بر عهده داشت)

 

رستم نودینی در گفتگو با برساد در مورد نحوه توزیع کمکها گفت، با هماهنگی دهیاری ها و بخشداریها هر دو محموله از کمکهای زرتشتیان توزیع شدند و بر اساس لیست دهیاری ها در اختیار نیازمندان روستاهای مختلف قرار گرفت، در ادامه نیز روزهای ۲۲ و ۲۳ فروردین با حضور نیروهای اعزامی از جامعه زرتشتیان مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی سراب دوره پاکسازی شد. به گفته رستم نودینی کمکهای جمع آوری شده با همازوری زرتشتیان یزد در محله های مختلف، انجمنهای زرتشتیان یزد، گروهی از زرتشتیان کرمان و حتی هم وطنان غیر زرتشتی جمع آوری شده است.

 

در این زمینه بخوانید:

نخستین محموله از کمک های زرتشتیان برای آسیب دیدگان سیل ارسال شد

تصاویری از توزیع کمک های زرتشتیان در مناطق سیل زده

دومین محموله از کمک های زرتشتیان برای آسیب دیدگان سیل ارسال شد+تصویر

تصاویری از همیاری زرتشتیان با آسیب دیدگان سیل

 

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از تفکیک و بسته بندی کمکهای زرتشتیان تهران به سیل زدگان
با همت گروهی از هموندان انجمن زرتشتیان تهران و خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان و زرتشتیان علاقه مند، کمکهای غیر نقدی جامعه زرتشتیان تهران در خانه فرهنگ و هنر جمع آوری شد و کار تفکیک و بسته بندی آنها از سه شنبه 27 فروردین آغاز شد. که تصاویری از آن را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
تفکیک و بسته بندی کمکهای زرتشتیان تهران به سیل زدگان
کمکهای زرتشتیان تهران به هم وطنان سیل زده در خانه فرهنگ و هنر تفکیک و بسته بندی می شوند.
تصاویری از همیاری زرتشتیان با آسیب دیدگان سیل
گروهی از زرتشتیان یزد که با هدف کمک به هم وطنان آسیب دیده از سیل، راهی استان لرستان شده بودند به پاکسازی مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی سراب دوره پرداختند.
کمکهای دبستان جمشیدجم برای سیل زدگان
دانش آموزان دبستان جمشیدجم در تهران، به هموطنان آسیب دیده از سیل کمک کردند.

یک دیدگاه برای تصاویری از همیاری زرتشتیان با هموطنان سیل زده استان لرستان(بخش سوم)

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها