دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از چهارمین روز نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان در 4 ساعت قبل منتشر شده است .
»   فرهنگی  »   تصاویری از توزیع کمک های زرتشتیان در مناطق سیل زده
934 بازدید
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۱۲:۳۵
تصاویری از توزیع کمک های زرتشتیان در مناطق سیل زده

تصاویری از توزیع کمک های زرتشتیان در مناطق سیل زده

نخستین محموله از کمک جامعه زرتشتیان که به همت گروه همیاران شامگاه دوشنبه ۱۹ فروردین به غرب کشور اعزام شد، در مناطق سیل زده توزیع شد.

این کمک ها با حضور آقایان رستم نودینی که هماهنگی گروه همیاران را بر عهده دارد، بهروز جراح، مهربان تیراندازی، خسرو بهمردی و هوشنگ فلاح زاده(راننده کامیون) توزیع شد.

گفتنی است گروه همیاران به صورت مردمی در زمان وقوع زلزله کرمانشاه تشکیل شد و گروهی از زرتشتیان اقدام به جمع آوری کمک برای زلزله زدگان کردند که نتیجه کار آنها ارسال ۲۸ کانکس برای زلزله زدگان بود، پس از وقوع سیل در نوروز ۱۳۹۸ بار دیگر اعضای این گروه گرد هم آمدند و در مرحله نخست توانستند روز ۱۹ فروردین کمکهای جمع آوری شده توسط اعضای گروه را به مناطق سیل زده ارسال کنند، این گروه همچنین به همیاری با انجمن های زرتشتی یزد پرداخت و مرحله دوم از کمکهای جامعه زرتشتی را جمع آوری کردند که شامگاه ۲۱ فروردین به مناطق سیل زده فرستاده شد.

 

 

 

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از تفکیک و بسته بندی کمکهای زرتشتیان تهران به سیل زدگان
با همت گروهی از هموندان انجمن زرتشتیان تهران و خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان و زرتشتیان علاقه مند، کمکهای غیر نقدی جامعه زرتشتیان تهران در خانه فرهنگ و هنر جمع آوری شد و کار تفکیک و بسته بندی آنها از سه شنبه 27 فروردین آغاز شد. که تصاویری از آن را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
تفکیک و بسته بندی کمکهای زرتشتیان تهران به سیل زدگان
کمکهای زرتشتیان تهران به هم وطنان سیل زده در خانه فرهنگ و هنر تفکیک و بسته بندی می شوند.
تصاویری از همیاری زرتشتیان با هموطنان سیل زده استان لرستان(بخش سوم)
دو محموله از کمکهای زرتشتیان یزد در هفته گذشته به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد، بخش سوم تصاویر همیاری زرتشتیان با هم وطنان آسیب دیده از سیل را در ادامه مطلب ببینید.
تصاویری از همیاری زرتشتیان با آسیب دیدگان سیل
گروهی از زرتشتیان یزد که با هدف کمک به هم وطنان آسیب دیده از سیل، راهی استان لرستان شده بودند به پاکسازی مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی سراب دوره پرداختند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها