دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از چهارمین روز نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان در 4 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, دینی, کانون دانشجویان زرتشتی, مانتره, مراسم ها  »   معرفی ساختار پشتیبان-استاد راهنمای بخش گاتاشناسی مانتره
213 بازدید
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۲۳:۴۶
معرفی ساختار پشتیبان-استاد راهنمای بخش گاتاشناسی مانتره

معرفی ساختار پشتیبان-استاد راهنمای بخش گاتاشناسی مانتره

کانون دانشجویان زرتشتی ساختار پشتیبان-استاد راهنمای بخش گاتاشناسی بیست و ششمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره را معرفی کرده است.

بنا بر اعلام کانون دانشجویان زرتشتی، تجربه نشان داده است بسیاری از شرکت کنندگان زیر١٨ سال بخش گاتاشناسی در نوشتن مقاله دچار مشکل هستند. به همین دلیل سیستم پشتیبان-استاد راهنما برای شرکت کنندگان زیر ۱۸ سال بخش گاتاشناسی در شهرهای تهران، کرمان و یزد اجرا می شود.

پشتیبان و استاد راهنما در آیین نامه بخش گاتاشناسی بدین ترتیب تعریف شده اند:

پشتیبان واسطه بین شرکت کنندگان و استاد راهنما بوده و پیگیری شرکت کنندگان و هماهنگی جلسات پیشبرد مقالات را بر عهده دارد و از سوی کانون دانشجویان زرتشتی معرفی می شود.
استاد راهنما از اساتید برجسته جامعه در حوزه دین و علوم انسانی است که راهنمایی شرکت کنندگان برای پیشبرد مقالات، پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان، معرفی منابع مناسب جهت پژوهش و تایید مقالات شرکت کنندگان زیر ١٨ سال را بر عهده دارد.

قابل توجه اینکه در مانتره ۲۶؛ نوشتارهای زیر ۱۸ سال، قبل از داوری باید به تایید استاد راهنما و پشتیبان برسد. در همین راستا در سه شهر تهران، یزد و کرمان پشتیبان و استاد راهنما مشخص شده اند و به زودی به شرکت کنندگان معرفی می شوند.

گفتنی است پیش از این کانون دانشجویان زرتشتی ۲۰ اردیبهشت را به عنوان آخرین زمان ارسال نوشتار برای بخش گاتاشناسی مانتره ۲۶ اعلام کرده بود. 

 

مطالب مرتبط با برچسب

کلاسهای آموزش دین دبیره در تهران
کانون دانشجویان زرتشتی از برگزارى كلاسهای اوستاخوانی در تهران خبر داده است.
کلاسهای آموزش دین دبیره در تهران
نام نویسی بخش گاتاشناسی مانتره 26 در اسفند 97 انجام شد و به دنبال آن آخرین فرصت ارسال نوشتارها نیز 20 اردیبهشت اعلام شده است. که نسبت به سالهای گذشته حدود یک ماه و نیم زودتر انجام می گیرد. در همین راستا کانون دانشجویان زرتشتی توضیحاتی را برای ارائه کرده است.
کلاسهای آموزش دین دبیره در تهران
کانون دانشجویان زرتشتی فرصت ارسال طرح اولیه نوشتارهای بخش گاتاشناسی همایش مانتره را تا 25 اسفند اعلام کرده است، همچنین از برگزاری جلسه راهنمایی انتخاب موضوع برای شرکت کنندگان زیر 18 سال خبر داده است. 
جایزه نقدی برای برگزیدگان گاتاشناسی مانتره
کانون دانشجویان زرتشتی با تمدید زمان نام نویسی در بخش گاتاشناسی مانتره 26، خبر از اختصاص جایزه نقدی برای برگزیدگان این بخش داده است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها