پارکینگ تالار سرور خرمشاه به بهره برداری رسید + تصویر

چاپ

به همت انجمن زرتشتیان خرمشاه، پارکینگ تالار تازه تاسیس سرور این محله زرتشتی نشین یزد آماده بهره برداری شد.

تالار سرور خرمشاه به عنوان یکی از سالن های تازه ساز یزد که کاربری آن برگزاری جشن ها و مراسم  است در سال های اخیر افتتاح شد، در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ به همت انجمن زرتشتیان خرمشاه پارکینگ مناسبی نیز برای این تالار به بهره برداری رسید.

ورودی پارکینگ مذکور، مقابل در ورودی تالار سرور قرار دارد. به گفته اردشیر نابکی، فرنشین انجمن زرتشتیان خرمشاه، این زمین که در گذشته به نام باغ برزو شهرت داشت توسط انجمن زرتشتیان خرمشاه و از وجه اهدایی روانشاد رستم پنبه خرمی خریداری شده است. در سال گذشته فعالیتهایی همچون بازسازی دیوار و نمای بیرونی، مسطح کردن زمین و نصب در ورودی مناسب انجام شده است و  پارکینگ به بهره برداری رسیده است که تصاویر آن را می توانید در ادامه مطلب ببینید.

همچنین در بخشی از این مجموعه ساختمانی قرار دارد که انجمن زرتشتیان خرمشاه در صورت تامین بودجه برای بازسازی آن اقدام می کند تا مورد استفاده بازدیدکنندگان شاه ورهرام ایزد خرمشاه قرار گیرد.

گفتنی است تالار سرور خرمشاه، آمادگی میزبانی از جشن ها و مراسم خانواده های زرتشتی را دارد و علاقه مندان جهت هماهنگی می توانند با انجمن زرتشتیان خرمشاه در تماس باشند.

 

ورودی تالار جدید سرور

در این تصویر ورودی پارکینگ و ورودی تالار سرور دیده می شود

دیوارها و نمای بیرونی پارکینگ بازسازی شده است.

انجمن زرتشتیان خرمشاه این زمین را از وجه اهدایی روانشاد رستم پنبه خرمی خریداری کرده است

 

بخشی از این زمین دارای چند اتاق است که انجمن زرتشتیان خرمشاه در نظر دارد پس از تامین بودجه برای بازسازی آن اقدام کند تا مورد استفاده بازدیدکنندگان شاه ورهرام ایزد خرمشاه قرار گیرد.

اردشیر نابکی، فرنشین انجمن زرتشتیان خرمشاه

تابلوی ورودی تالار قدیمی سرور

 

در این زمینه بخوانید:

گزارش تصویری از جشن زایش اشوزرتشت در خرمشاه(۲)