دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از چهارمین روز نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان در 4 ساعت قبل منتشر شده است .
»   فرهنگی  »   فراخوان زرتشتیان روستای مبارکه برای کمک به سیل زدگان
368 بازدید
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۱:۳۱
فراخوان زرتشتیان روستای مبارکه برای کمک به سیل زدگان

فراخوان زرتشتیان روستای مبارکه برای کمک به سیل زدگان

زرتشتیان روستای مبارکه به دنبال دریافت مجوز از فرمانداری شهرستان تفت، فراخوانی را برای جمع آوری نیازهای روزمره هم وطنان آسیب دیده ناشی از سیل منتشر کرده اند.

متن این فراخوان بدین ترتیب است:

با درود فراوان

در نظر داریم جهت یاری رساندن به آسیب دیدگان ناشی از سیل و حوادث طبیعی در مناطقی از استان خوزستان با همیاری و همدلی شما عزیزانف نسبت به جمع آوری نیازهای روزمره آنان و توزیع مستقیم در منطقه تحت عنوان اهدایی زرتشتیان روستای زرتشتی نشین مبارکه و با مجوز دریافتی از فرمانداری محترم شهرستان تفت گامی بایسته  بر اساس آموزه های دین بهی و انسان دوستانه برداریم.

لذا شایسته تقدیر و تشکر و مباهات است که از همراهی و حمایت های خیرخواهانه شما هم محله های گرانقدر در این امر خیر بهره مند گردیم، به همنین منظور با توجه به فوریت امر لطفا در اسرع وقت و حداکثر تا پایان روز آدینه ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ جهت تهیه این مایحتاج که شامل پتوی نو و غیر مستعمل، نان برشته، اقلام بهداشتی و آب آشامیدنی می باشد در یزد بطور مستقیم به آقای بهرام بهمردی تحویل و یا ترجیحا جهت خرید عمده و مقرون به صرفه، وجه آن را به حساب یاد شده زیر واریز فرمایید:

شماره کارت: ۵۸۹۲۱۰۱۱۹۵۳۶۱۶۵۰

شماره حساب: ۵۴۰۸۰۰۰۰۰۷۱۰

بعهده بانک سپه کد ۵۴۰ طالقانی به نام افلاطون بهرامی مبارکه

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از تفکیک و بسته بندی کمکهای زرتشتیان تهران به سیل زدگان
با همت گروهی از هموندان انجمن زرتشتیان تهران و خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان و زرتشتیان علاقه مند، کمکهای غیر نقدی جامعه زرتشتیان تهران در خانه فرهنگ و هنر جمع آوری شد و کار تفکیک و بسته بندی آنها از سه شنبه 27 فروردین آغاز شد. که تصاویری از آن را می توانید در ادامه مطلب ببینید:
تفکیک و بسته بندی کمکهای زرتشتیان تهران به سیل زدگان
کمکهای زرتشتیان تهران به هم وطنان سیل زده در خانه فرهنگ و هنر تفکیک و بسته بندی می شوند.
تصاویری از همیاری زرتشتیان با هموطنان سیل زده استان لرستان(بخش سوم)
دو محموله از کمکهای زرتشتیان یزد در هفته گذشته به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد، بخش سوم تصاویر همیاری زرتشتیان با هم وطنان آسیب دیده از سیل را در ادامه مطلب ببینید.
تصاویری از همیاری زرتشتیان با آسیب دیدگان سیل
گروهی از زرتشتیان یزد که با هدف کمک به هم وطنان آسیب دیده از سیل، راهی استان لرستان شده بودند به پاکسازی مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی سراب دوره پرداختند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها