سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، آیین گاهنبار در خانه نرگس و رستم باغ برگزار می شود در 1 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, دینی, کانون دانشجویان زرتشتی, مانتره, مراسم ها  »   بیستم اردیبهشت، آخرین فرصت ارسال نوشتار برای همایش مانتره
182 بازدید
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ , ساعت ۸:۵۶
بیستم اردیبهشت، آخرین فرصت ارسال نوشتار برای همایش مانتره

بیستم اردیبهشت، آخرین فرصت ارسال نوشتار برای همایش مانتره

نام نویسی بخش گاتاشناسی مانتره ۲۶ در اسفند ۹۷ انجام شد و به دنبال آن آخرین فرصت ارسال نوشتارها نیز ۲۰ اردیبهشت اعلام شده است. که نسبت به سالهای گذشته حدود یک ماه و نیم زودتر انجام می گیرد. در همین راستا کانون دانشجویان زرتشتی توضیحاتی را برای ارائه کرده است.

این آگاهی نامه بدین ترتیب است:

اطلاعیه کانون دانشجویان زرتشتی درباره مهلت ارسال نوشتارهای بیست و ششمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره

طبق اطلاع رسانى کانون دانشجویان زرتشتی، شرکت کنندگان تا پایان روز ٢٠ اردیبهشت ماه مهلت دارند تا نوشتارهاى خود را ارسال کنند.

برخی از دلایل مهم در رابطه با مهلت تعیین شده که زودتر از زمان سال های گذشته است عبارتند از :

با توجه به اینکه مهلت ارسال نوشتارها در سال های گذشته، تا دهه اول تیرماه بود، با توجه به اینکه بسیاری از شرکت کنندگان متشکل از دانش آموزان و دانشجویان هستند، در ماه خرداد بسیاری از شرکت کنندگان نمیتوانستند بر روی نوشتار خود متمرکز شوند، لذا بخش عمده نگارش نوشتار به تابستان موکول می شد که با توجه به مهلت نسبتا کم در تابستان، کیفیت تعدادی از نوشتارها در حد مطلوب نبود.

با توجه به اینکه داوری مقالات فرایندی زمان بر برای داوران گرامی است و نتایج نهایی باید حداقل دو هفته پیش از همایش پایانی اطلاع داده شود، امکان تمدید مهلت بیشتر در تابستان وجود ندارد.

با توجه به آیین نامه بخش گاتاشناسی و دو مرحله ای بودن اعلام نتایج، شرکت کنندگان زیر ١٨ سال موظف هستند تا پیش از همایش مانتره اسلایدهای خود را ارسال نمایند، لذا برای تهیه اسلاید نیز باید در تابستان مهلتی تعیین شود، از این رو مهلت ارسال نوشتارها باید زودتر از سال های گذشته باشد.

با توجه به دلایل ذکر شده در بالا، کانون دانشجویان زرتشتی فرایند ثبت نام و انتخاب موضوع را یک ماه و نیم زودتر از سال های گذشته، از اسفند ماه ٩٧ آغاز کرده و مهلت ارسال نوشتارها را نیز به تناسب، زودتر از موعد معمول قرار داده است و شرکت کنندگان با توجه به قرار نداشتن در ماه خرداد در بازه نگارش نوشتارها، عملا زمان بیشتری را برای نگارش نوشتار خود دارند.

کانون دانشجویان زرتشتی امسال با فراهم آوردن سیستم پشتیبان-استاد راهنما برای شرکت کنندگان زیر ١٨ سال سه شهر تهران، کرمان و یزد، گامی را در جهت بهبود نوشتارهاى این رده برداشته است. در رابطه با این سیستم در اطلاعیه بعدی، توضیحات بیشتری داده خواهد شد.

مطالب مرتبط با برچسب

بیستم اردیبهشت، آخرین فرصت ارسال نوشتار برای همایش مانتره
کانون دانشجویان زرتشتی زمان نام نویسی در بخشهای اوستاخوانی و مانترک را تا 26 خورداد تمدید کرد.
تصاویری از نام نویسی همایش مانتره در گاتاپویان
گروه گاتاپویان، در فرصت نام نویسی بخش های اوستاخوانی و مانترک، ثبت نام شرکت کنندگان را انجام داد.
تصاویری از نام نویسی همایش مانتره در گاتاپویان
گروه گاتهاپویان خبر از انجام نام نویسی برای شرکت کنندگان بخش اوستاخوانی همایش مانتره در یزد داده است.
آغاز نام نویسی بخشهای مانترک و اوستاخوانی مانتره
کانون دانشجویان زرتشتی با انتشار فراخوان های مانتره 26، از آغاز نام نویسی بخش های مانترک، اوستاخوانی، ترجمه و محور همایش خبر داده است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها