چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، جزئیات برنامه دوره شاد و گفتگوی ماه خورداد در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   درگذشتگان  »   مهربان رستمی، کارمند انجمن زرتشتیان یزد درگذشت
933 بازدید
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۵۷
مهربان رستمی، کارمند انجمن زرتشتیان یزد درگذشت

مهربان رستمی، کارمند انجمن زرتشتیان یزد درگذشت

مهربان رستم رستمی، کارمند انجمن زرتشتیان یزد که سابقه فعالیت در آرامگاه زرتشتیان و آتشکده یزد را داشت چشم از جهان فروبست.

روانشاد مهربان رستمی، در سن ۵۶ سالگی و پس از دو سال مبارزه با بیماری سخت، ساعت ۹ صبح آدینه ۲۴ اسفند درگذشت. آن روانشاد متولد اول شهریور ۱۳۴۱ بود. به مدت ۹ سال به عنوان کارمند انجمن زرتشتیان یزد در مجموعه آرامگاه و دخمه زرتشتیان و آتشکده یزد به خدمت پرداخت. همچنین مسئولیت تالار کیخسروی را برای سالها بر عهده داشت. پیش از آن نیز به عنوان راننده مینی بوس مشغول به فعالیت بود.

آن روانشاد در سال ۱۳۶۸ با خانم پروانه کیانی پور ازدواج می کند و حاصل ازدواجش سه فرزند به نامهای دلبر، مهرشاد(که متاسفانه در نونهالی و بر اثر سانحه تصادف درگذشت) و دل افروز است.

آیین خاکسپاری روانشاد مهربان رستمی، پسین آدینه ۲۴ اسفند و با حضور پرشمار زرتشتیان در آرامگاه تفت برگزار شد و مراسم سوم آن روانشاد از ساعت ۳ پسین امروز، یکشنبه ۲۶ اسفند در مدرسه روستای چم انجام می شود. مراسم صبح چهارم نیز سپیده دم دوشنبه ۲۷ اسفند در همان محل برپا می شود.

تارنمای برساد درگذشت روانشاد مهربان رستمی را به خانواده و آشنایان ایشان آرامش باد می گوید. روانش شاد و بهشت بهره اش باد.

 

 

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها