دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، نخستین آیین سالگرد درگذشت روانشاد مهرناز قندی پارسی برگزار می شود در 1 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دبیرستان انوشیروان, فرهنگی, مدارس  »   اخبار دبیرستان انوشیروان
248 بازدید
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۱۷
اخبار دبیرستان انوشیروان

اخبار دبیرستان انوشیروان

بازدید و نشست رئیس اموزش و پرورش منطقه ۶ تهران با کادر آموزشی و برگزاری جشنواره سفره هفت سین از برنامه های دبیرستان دوره دوم انوشیروان در روزهای گذشته است.

دکتر نظریان، رئیس آموزش و پرورش منطقه ۶ تهران به همراه معاونت آموزشی و مشاور منطقه، ۱۳ اسفند ماه از دبیرستان انوشیروان بازدید کردند. در این دیدار نخست نشستی با مدیریت و معاونین مدرسه انجام شد و در ادامه جلسه با حضور کادر آموزشی و اجرایی برپا شد و مشکلات آموزشی و پرورشی دانش آموزان و مسائل معیشتی دبیران در نشستی که دو ساعت به درازا انجامید مطرح شد:

 

 

با همیاری دانش آموزان پایه دهم دبیرستان انوشیروان جشنواره سفره هفت سین با پشت زمینه نقشه ایران برگزار شد. این طرح با همکاری دبیر درس جغرافیا هر سال انجام می شود:

 

 

 

 

جشنواره خیرین مدرسه ساز دبیرستان های انوشیروان و گشتاسب برنامه دیگری بود که سه شنبه ۲۱ اسفند انجام شد و گزارش آن را می توانید در اینجا ببینید و بخوانید. در حاشیه این برنامه دکتر فرهود دیداری با کادر آموزشی مدرسه داشت:

مطالب مرتبط با برچسب

اخبار دبیرستان دخترانه انوشیروان
بازدید عضو شورای شهر تهران و شهردار منطقه 6 از دبیرستان انوشیروان به همراه ارسال کمکهای مدرسه به مناطق آسیب دیده از جمله اخبار دبیرستان دخترانه انوشیروان تهران است.
گزارش تصویری از جشن خیرین مدرسه ساز
جشن خیرین مدرسه ساز دبیرستانهای دخترانه انوشیروان و گشتاسب برگزار شد. گزارش تصویری از این مراسم که سه شنبه 21 اسفند در تالار دبیرستان انوشیروان برپا شد را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از جشن اسفندگان دبیرستان های انوشیروان و گشتاسب
دانش آموزان دبیرستان های دخترانه انوشیروان و گشتاسب جشن اسفندگان را برگزار کردند.
اخبار دبیرستان انوشیروان
برگزاری جشنواره غذای سالم، نمایشگاه دست سازه های دانش آموزان، برگزاری مسابقه والیبال بین کادر آموزشی و دانش آموزان، جشن پیروزی انقلاب از جمله برنامه های یک ماه گذشته دبیرستان دخترانه انوشیروان است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها