دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از چهارمین روز نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان در 4 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دبیرستان انوشیروان, فرهنگی, مدارس  »   اخبار دبیرستان انوشیروان
193 بازدید
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۱۷
اخبار دبیرستان انوشیروان

اخبار دبیرستان انوشیروان

بازدید و نشست رئیس اموزش و پرورش منطقه ۶ تهران با کادر آموزشی و برگزاری جشنواره سفره هفت سین از برنامه های دبیرستان دوره دوم انوشیروان در روزهای گذشته است.

دکتر نظریان، رئیس آموزش و پرورش منطقه ۶ تهران به همراه معاونت آموزشی و مشاور منطقه، ۱۳ اسفند ماه از دبیرستان انوشیروان بازدید کردند. در این دیدار نخست نشستی با مدیریت و معاونین مدرسه انجام شد و در ادامه جلسه با حضور کادر آموزشی و اجرایی برپا شد و مشکلات آموزشی و پرورشی دانش آموزان و مسائل معیشتی دبیران در نشستی که دو ساعت به درازا انجامید مطرح شد:

 

 

با همیاری دانش آموزان پایه دهم دبیرستان انوشیروان جشنواره سفره هفت سین با پشت زمینه نقشه ایران برگزار شد. این طرح با همکاری دبیر درس جغرافیا هر سال انجام می شود:

 

 

 

 

جشنواره خیرین مدرسه ساز دبیرستان های انوشیروان و گشتاسب برنامه دیگری بود که سه شنبه ۲۱ اسفند انجام شد و گزارش آن را می توانید در اینجا ببینید و بخوانید. در حاشیه این برنامه دکتر فرهود دیداری با کادر آموزشی مدرسه داشت:

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از جشن خیرین مدرسه ساز
جشن خیرین مدرسه ساز دبیرستانهای دخترانه انوشیروان و گشتاسب برگزار شد. گزارش تصویری از این مراسم که سه شنبه 21 اسفند در تالار دبیرستان انوشیروان برپا شد را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از جشن اسفندگان دبیرستان های انوشیروان و گشتاسب
دانش آموزان دبیرستان های دخترانه انوشیروان و گشتاسب جشن اسفندگان را برگزار کردند.
اخبار دبیرستان انوشیروان
برگزاری جشنواره غذای سالم، نمایشگاه دست سازه های دانش آموزان، برگزاری مسابقه والیبال بین کادر آموزشی و دانش آموزان، جشن پیروزی انقلاب از جمله برنامه های یک ماه گذشته دبیرستان دخترانه انوشیروان است.
اخبار دبیرستان انوشیروان
دانش آموزان و مربیان زرتشتی دبیرستانهای دوره دوم انوشیروان و دوره اول گشتاسب، جشن اسفندگان را برگزار می کنند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها