دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، جشن اردیبهشتگان در 2 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن یانش وران مانتره, جام وهمن, مراسم ها, ورزشی  »   بررسی جدول مسابقات جام وهمن در پایان روز سوم
466 بازدید
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۰۷
بررسی جدول مسابقات جام وهمن در پایان روز سوم

بررسی جدول مسابقات جام وهمن در پایان روز سوم

تا پایان روز سوم هیجدهمین دوره جام وهمن، ۲۸ رقابت در سه رده مختلف جام برگزار شده است.

و بدین ترتیب صعود ۸ تیم به مرحله نیمه نهایی قطعی شده است. ۸ تیم دیگر صبح روز چهارم به مصاف یکدیگر می روند که ۴ تیم به مرحله نیمه نهایی راه می یابند و ۴ تیم دیگر نیز به ۹ تیم حذف شده از مسابقات می پیوندند.

در اینجا نگاهی می اندازیم به مسابقات و گروه های سه رده آقایان، بانوان و مینی والیبال جام هیجدهم، با این توضیح که مسابقات مرحله گروهی به صورت دو حذفی برگزار شد.

 

مینی والیبال

در گروه الف مینی والیبال تیم باشگاه اردشیر همتی ب در جایگاه نخست ایستاد و تیم باشگاه اردشیر همتی الف  به مقام دوم دست یافت. از سوی دیگر تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی الف و ب از مسابقات خداحافظی کردند.

 

در گروه ب تیم سپنتا کوچه بیوک در جایگاه نخست و تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی ج در جایگاه دوم ایستاد و تیمهای یاران آرمین الف و ب از مسابقات کنار رفتند.

 

بانوان:

در گروه الف بانوان تیم باشگاه اردشی همتی کرمان به عنوان سرگروه صعود کرد و تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی و یاران آرمین ج برای مشخص کردن تیم دوم باید در مقابل هم قرار بگیرند، این نخستین بازی صبح روز چهارم است. از سوی دیگر تیم سپنتا کوچه بیوک نیز از مسابقات حذف شد.

 

در گروه ب تیم یاران آرمین الف به عنوان تیم نخست به مرحله نیمه نهایی صعود کرد از سوی دیگر دو تیم یاران آرمین ب و گردآفرید برای مشخص شدن تیم دوم به مصاف همدیگر می روند و تیم کانون دانشجویان زرتشتی نیز از مسابقات خداحافظی کرد.

 

آقایان

گروه الف آقایان، سخت ترین گروه این دوره از مسابقات بود، این گروه تنها گروه ۵ تیمی جام بود که سه تیم مدعی پولاد کسنویه، باشگاه اردشی رهمتی کرمان و اشتاد مریم آباد در آن حضور داشتند. تا پایان روز سوم تیم پولاد کسنویه با دو بازی و دو پیروزی به مقام اول گروه دست یافت از سوی دیگر تیم اشتاد مریم آباد و باشگاه اردشیر همتی کرمان برای مشخص کردن تیم دوم گروه از ساعت ۱۵: ۱۳ روز چهارم مسابقات به مصاف همدیگر می روند این در حالی است که تیم اشتاد مریم آباد تا به حال بیشترین رقابت را در این مسابقات انجام داده است و تاکنون سه بار به میدان رفته است. در این گروه تیمهای ایزد و امید سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی از مسابقات کنار رفتند.

 

در گروه ب تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی به مقام نخست دست یافت و تیمهای منتخب و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی ب برگزارکننده دیدار سرنوشت ساز این گروه برای تعیین تیم دوم هستند. از سوی دیگر تیم کانون دانشجویان زرتشتی نیز با پذیرش دو شکست از مسابقات خداحافظی کرد.

 

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از مراسم پایانی جام وهمن/برترینهای جام
در اختتامیه هیجدهمین دوره جام وهمن، از برترینهای این دوره از مسابقات تقدیر شد. در ادامه مطلب تصاویر تیم های برتر هیجدهمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن را ببینید:
گزارش تصویری از آیین پایانی هیجدهمین دوره جام وهمن
مراسم پایانی هیجدهمین دوره جام وهمن شامگاه دوشنبه 22 بهمن در تالار ورزشی یگانگی یزد برگزار شد. گزارش تصویری از این مراسم را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از دیدار فینال آقایان جام وهمن
دیدار پایانی هیجدهمین دوره جام وهمن بین دو تیم پولاد کسنویه و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برگزار شد.
پولاد کسنویه قهرمان رده آقایان جام وهمن
در دیدار پایانی هیجدهمین دوره جام وهمن تیمهای پولاد کسنویه و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد در مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها