یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از ارائه های بخش جنبی همایش علمی در 15 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, علمی, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, همایش علمی  »   نمایشگاه ابداعات و اختراعات در همایش علمی
211 بازدید
۱۴ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۳:۱۰
نمایشگاه ابداعات و اختراعات در همایش علمی

نمایشگاه ابداعات و اختراعات در همایش علمی

پانزدهین همایش علمی زرتشتیان همراه با نمایشگاه ابداعات و اختراعات برگزار می شود.

کانون دانشجویان زرتشتی از برگزاری نمایشگاه ابداعات و اختراعات در پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان خبر داهد است. این برنامه برای آشنایی بازدیدکنندگان در حوزه علوم مختلف، همچنین بازیابی، رشد خلاقیت و شکوفایی استعداهای جامعه زرتشتی روزهای دوم و سوم اسفند انجام می شود.

معرفی مخترعین، مبتکران، ایده پردازان و استارتاپ های جامعه زرتشتی از اهداف بنیادن این نمایشگاه است و علاقه مندانی که تمایل به شرکت دارند می توانند در چهارم بهمن ماه توضیح کوتاهی در مورد طرحشان را در قالب فایل PDF به وب سایت همایش علمی ارسال کنند.

 

گفتنی است پیش از این نیز از سوی کانون دانشجویان زرتشتی اعلام شد که زمان ارسال طرح اولیه بخش نوشتار نیز تا ۱۴ دی تمدید شده است.

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از ارائه های بخش جنبی همایش علمی
تالار لعل نوذر جمشیدیان(کانون دانشجویان زرتشتی)، پسین پنجشنبه 25 بهمن، شاهد ارائه های بخش جنبی پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان بود. تصاویری از این برنامه را در ادامه مطلب ببینید.
سمینارهای پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان
کانون دانشجویان زرتشتی همزمان با پانزدهمین همایش علمی  سمینارهای علمی را با حضور متخصصان ایرانی در عرصه علم و فناوری برگزار می کند.
ارائه های بخش جنبی همایش علمی، امروز انجام می شود
ارائه های بخش جنبی پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان، از ساعت 5 پسین امروز، پنجشنبه 25 بهمن، در تالار کانون دانشجویان زرتشتی(لعل نوذر جمشیدیان) انجام می شود.
زمان برگزاری بخش جنبی ارائه نوشتار همایش علمی اعلام شد
روز پنجشنبه 25 بهمن بخش جنبی ارائه نوشتار پانزدهمین همایش علمی برگزار می شود. تالار کانون دانشجویان زرتشتی در این روز از ساعت 5 پسین میزبان 9 ارائه نوشتار خواهد بود که در سه بخش انجام ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها