سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، فراخوان سی و دومین همایش همازوربیم اله آبادی ها منتشر شد در 8 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   ورزشی  »   دانش آموزان رزمی کار زرتشتی در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای
397 بازدید
۱۲ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۰:۲۸
دانش آموزان رزمی کار زرتشتی در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

دانش آموزان رزمی کار زرتشتی در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

تیم هنرهای رزمی یادگار جم با حضور دانش آموزان رزمی کار زرتشتی در افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دبستان غیر دولتی شهریار به نمایندگی از آموزش و پرورش منطقه ۶ تهران به اجرای برنامه پرداختند.

 

روهان کامکار، بهشاد بختیاری، بهفر بختیاری و بهداد بختیاری اعضای تیم هنرهای رزمی یادگار جم به همراه نفرات برگزیده تیم رزمی دبستان شهریار، هنر فنی و عملیات رزمی انفرادی و دفاع شخصی کاربردی را همراه با اجرای تکنیکهای پرتابی و خلع سلاح سرد به نمایش گذاشتند. این برنامه بر روی زمین و بدون هیچگونه تاتامی اجرا شد و قابلیت فنی و تخصصی و هنر کنترل ضربات رزمی کاران مورد بررسی و تایید مقامات حاضر قرار گرفت.

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در سالن ورزشی شهرداری منطقه ۱۱ و با حضور مهرزاد حمیدی، معاون تربیت بدنی وزیر آموزش و پرورش، جواد نظریان، رئیس آموزش و پرورش منطقه ۶ تهران، احمد صافی، رئیس فدراسیون شوتوکان و مسئولینی از قوه قضائیه و وزارت کشور انجام شد.  این در حالی است که دبستان غیر دولتی شهریار به عنوان تنها نماینده سبک آمادگی جسمانی و دفاع شخصی در مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش تهران معرفی شده است که در زنگهای ورزش انجام دفاع شخصی را برنامه ریزی و اجرا کرده است.

ادوارد لازار مربی گری تیم هنرهای رزمی یادگار جم را بر عهده داشت. و اعضای گروه در پایان کاتای باسایدای چند جهتی را به نمایش گذاشتند که در کانون عملیات این کاتای سخت، روهان کامکار با چشمان بسته قرار داشت.

این برنامه با هدف آموزش پیشگیری از غافلگیری در درگیریهای خیابانی، موقعیت سنجی و تکنیک های کاربردی دفاع شخصی انجام شد.

 

مطالب مرتبط با برچسب

تیم هنرهاى رزمى یادگار جم در دومین همایش دفاع شخصى فدراسیون جودو
تيم هنرهاى رزمى يادگار جم در دومين همايش پيشگيرى از جرم و آسيبهاى اجتماعى در راستاى امنيت دانش آموزان آموزش و پرورش شرکت کرد، این تیم به دعوت از کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو روز 25 بهمن ماه در مجموعه دفتر مشترك فدراسيون كشور ( مجموعه ورزشی شهيد شيرودى ) حاضر و به صورت تخصصی فنون رزمی دفاع شخصی کاربردی بدون آسیب زدن به مهاجم را به نمایش گذاشتند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها