یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از ارائه های بخش جنبی همایش علمی در 19 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دبستان جمشید جم, فرهنگی, مدارس  »   اخبار دبستان جمشید جم
403 بازدید
۱۴ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۴۸
اخبار دبستان جمشید جم

اخبار دبستان جمشید جم

مهارت ورزی دانش آموزان، مانور زلزله و تغذیه مناسب برای هوای آلوده در دبستان جمشید جم اجرا شد، همچنین خبر از برگزاری نشست آموزش خانواده داده شد.

کارگاه های آموزشی آتش نشانی در دبستان جمشید جم انجام شد، معرفی مکان های امن مدرسه و اجرای مانور زلزله از بخشهای دیگر این برنامه بودند:

 

بر اساس پیشنهاد یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان در روزهایی که هوای تهران آلوده است از دانش آموزان با شیر و سیب پذیرایی می شود، با کمک نیک اندیشان این برنامه دو بار و با هزینه نیک اندیشان پرداخت شده است.

 

دانش آموزان دبستان جمشید جم در ساعت هنر، مهارتهای متفاوتی را ترجبه می کنند، برخی از این مهارتها عبارتند از: کار با پیچ و مهره، کار با سیم مفتول  و ساخت آناتومی بدن، کار با گچ و ماسک سازی، ساخت آویز چوبی با نقاشی های خلاق، ساخت کتاب داستان، تکنیک های چاپ و کلاژ، ساخت ماسک های نمایشی و شعر خوانی، درست کردن سالاد و غذا

 

 

همچنین بر اساس اعلام سایت دبستان جمشیدجم، دانش آموزان پایه پنجم عضو مکاتبه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شدند. دانش آموزان کلاس پنجم دبستان در زنگ کتابخوانی با حضور خانم عباسی به داستان نویسی می پرداختند، این داستانها برای کانون پرورش فکری ارسال می شود و پس از بررسی داستانها، دانش آموزان کلاس پنجم، عضو مکاتبه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می شوند. بدین ترتیب داستان هایی که توسط این دانش آموزان نوشته می شود توسط کارشناسان کانون خوانده و بررسی می شود و در اختیار آنها قرار می گیرد.
در نهایت در نشست آموزش خانواده ماه آذر دبستان جمشید جم، دکتر مهدی بازرگان، روان شناس حوزه کودک به موضوع تاثیر والدین بر یادگیری فرزندان می پردازد. این نشست از ساعت ۱۰ تا ۱۲ سه شنبه ۲۰ آذر در دبستان جمشید جم برگزار می شود و به غیر از خانواده های دانش آموزان جمشید جم، افراد علاقه مند برای شرکت می توانند با دبستان جمشیدجم به شماره ۶۶۷۰۳۱۸۵ تماس بگیرند.
برگرفته از سایت دبستان جمشیدجم

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از پیاده روی خانوادگی به مناسبت جشن اسفندگان
دانش آموزان دبستان جمشید جم به همراه خانواده هایشان برنامه پیاده روی خانوادگی را به مناسبت جشن اسفندگان برگزار کردند.
پیاده روی خانوادگی به مناسبت جشن اسفندگان
دبستان جمشیدجم به مناسبت جشن اسفندگان و بزرگداشت جایگاه زنان و مادران برنامه پیاده روزی خانوادگی و گروهی را برگزار می کند.
برنامه های دبستان جمشیدجم به مناسبت دهه فجر
دانش آموزان دبستان جمشیدجم به مناسبت دهه فجر برنامه های متنوعی را برگزار کردند.
گرامیداشت جشن سده در دبستان جمشیدجم
دانش آموزان دبستان جمشیدجم جشن سده را گرامی داشتند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها