دوشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، گردهمایی شاد ویژه نوجوانان به مناسبت شب یلدا در 1 روز قبل منتشر شده است .
»   دبستان جمشید جم, فرهنگی, مدارس  »   اخبار دبستان جمشید جم
305 بازدید
۱۴ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۴۸
اخبار دبستان جمشید جم

اخبار دبستان جمشید جم

مهارت ورزی دانش آموزان، مانور زلزله و تغذیه مناسب برای هوای آلوده در دبستان جمشید جم اجرا شد، همچنین خبر از برگزاری نشست آموزش خانواده داده شد.

کارگاه های آموزشی آتش نشانی در دبستان جمشید جم انجام شد، معرفی مکان های امن مدرسه و اجرای مانور زلزله از بخشهای دیگر این برنامه بودند:

 

بر اساس پیشنهاد یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان در روزهایی که هوای تهران آلوده است از دانش آموزان با شیر و سیب پذیرایی می شود، با کمک نیک اندیشان این برنامه دو بار و با هزینه نیک اندیشان پرداخت شده است.

 

دانش آموزان دبستان جمشید جم در ساعت هنر، مهارتهای متفاوتی را ترجبه می کنند، برخی از این مهارتها عبارتند از: کار با پیچ و مهره، کار با سیم مفتول  و ساخت آناتومی بدن، کار با گچ و ماسک سازی، ساخت آویز چوبی با نقاشی های خلاق، ساخت کتاب داستان، تکنیک های چاپ و کلاژ، ساخت ماسک های نمایشی و شعر خوانی، درست کردن سالاد و غذا

 

 

همچنین بر اساس اعلام سایت دبستان جمشیدجم، دانش آموزان پایه پنجم عضو مکاتبه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شدند. دانش آموزان کلاس پنجم دبستان در زنگ کتابخوانی با حضور خانم عباسی به داستان نویسی می پرداختند، این داستانها برای کانون پرورش فکری ارسال می شود و پس از بررسی داستانها، دانش آموزان کلاس پنجم، عضو مکاتبه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می شوند. بدین ترتیب داستان هایی که توسط این دانش آموزان نوشته می شود توسط کارشناسان کانون خوانده و بررسی می شود و در اختیار آنها قرار می گیرد.
در نهایت در نشست آموزش خانواده ماه آذر دبستان جمشید جم، دکتر مهدی بازرگان، روان شناس حوزه کودک به موضوع تاثیر والدین بر یادگیری فرزندان می پردازد. این نشست از ساعت ۱۰ تا ۱۲ سه شنبه ۲۰ آذر در دبستان جمشید جم برگزار می شود و به غیر از خانواده های دانش آموزان جمشید جم، افراد علاقه مند برای شرکت می توانند با دبستان جمشیدجم به شماره ۶۶۷۰۳۱۸۵ تماس بگیرند.
برگرفته از سایت دبستان جمشیدجم

مطالب مرتبط با برچسب

گرامیداشت جشن آذرگان و اهدای کتاب به کادر آموزشی دبستان جمشیدجم
به مناسبت جشن آذرگان، دانش آموزان دبستان جمشیدجم از آتشکده تهران بازدید کردند.
تصاویری از افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبستان جمشیدجم
افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبستان جمشید جم برگزار شد.
اخبار جمشیدجم/نشست آموزش خانواده، بازدید از باغ کتاب، تماشای فیلم
برگزاری نشست آموزش خانواده ماه آبان، بازدید از باغ کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و تماشای فیلم سینمای پیشونی سفید 2 از اخبار دبستان جمشید است:
چند خبر از دبستان جمشیدجم
اجرای طرح وارنیش فلوراید تراپی و پخش زنده دیدار فینال جام باشگاه های آسیا در دبستان جمشیدجم

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها