سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
»   انجمن ها, علمی, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, همایش علمی  »   فراخوان بخش ارائه و نوشتار همایش علمی منتشر شد
245 بازدید
۴ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۲:۵۰
فراخوان بخش ارائه و نوشتار همایش علمی منتشر شد

فراخوان بخش ارائه و نوشتار همایش علمی منتشر شد

کانون دانشجویان زرتشتی، فراخوان بخش ارائه و نوشتار پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان را منتشر کرد.

در فراخوان انتشار یافته توسط کانون دانشجویان زرتشتی بخش ارائه  با تغییراتی در بخش بندی، برگزار می شود و  هدف اصلی آن، تقویت مهارت های ارائه ای در میان دانشجویان است.

کانون دانشجویان زرتشتی امسال بخشهای ارائه و نوشتار را به دو بخش اصلی و جنبی تقسیم بندی کرده است.

موضوع بخش اصلی «پژوهش های علمی در راستای پیشرفت جامعه زرتشتی» است و هدف آن، بررسی جامعه زرتشتی از دیدگاه های گوناگون و راهکارهایی برای پیشرفت جامعه است. همچنین موضوعاتی نیز پیشنهاد شده است که عبارتند از: گردشگری، مهاجرت، فرهنگ و هنر، سرمایه و پتانسیل جوانان، سیستم آموزش دینی و بهبود مدارس زرتشتی، استفاده بهینه از اماکن زرتشتی

در بخش اصلی ارائه و نگارش مقاله دارای اهمیت برابری هستند و شرکت کنندگان می بایست تا ۳۰ آذر ماه، طرح اولیه و تا ۱۵ بهمن نوشتار کامل خود را ارسال کنند.

بخش جنبی شامل ارائه ها و مقالات علمی است. در این بخش ارائه موثر، آموزنده و قابل فهم برای عموم دارای اهمیت است و نیازی به نوشتن مقاله نیست. علاقه مندان به این بخش می توانند موضوع مورد علاقه خود را در یکی شاخه های مختلف علم از قبیل فنی، مهندسی، پزشکی، علوم انسانی، هنر انتخاب کنند و با تهیه یک ارائه حداکثر ۱۵ دقیقه ای در این بخش شرکت کنند. البته شرکت کنندگان بخش جنبی نیز می بایست طرح اولیه خود را تا ۳۰ آذر ارسال کنند.

 

در فراخوان بخش ارائه و نوشتار همایش علمی طرح اولیه بدین گونه تعریف شده است: شامل خلاصه ای از مبحث یا مباحثی که قرار است شکرت کنندگان در روز ارائه مطرح کنند یا در مقاله ارسالی نهایی مطرح کنند.  این طرح باید شامل تمامی موضوعات مورد بحث در روز اجرا باشد، بین ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ کلمه باشد و دارای عنوانی دقیق و متناسب با متن باشد.

 

بر اساس اعلام کانون دانشجویان زرتشتی، مقاله های بخش جنبی در تالار لعل نوذر جمشیدیان ارائه می شوند و مقاله های بخش اصلی در تالار ایرج ارائه می شوند.
امسال نیز امکان تشکیل گروه های پژوهشی در همایش علمی وجود دارد، این گروه ها صرفا دو نفره خواهند بود و در صورت به حد نصاب رسیدن رده جداگانه ای خواهند اشت.

برای دریافت فراخوان بخش ارائه و نوشتار پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان اینجا را کلیک کنید.

برای آگاهی بیشتر نیز می توانید به سایت همایش علمی مراجعه کنید. 

 

 

کانال خبررسانی تارنمای خبری تحلیلی زرتشتیان- برساد

اینستاگرام تارنمای خبری تحلیلی زرتشتیان- برساد

مطالب مرتبط با برچسب

مسابقه هوش آزمایی نبوغ در همایش علمی برگزار می شود
کانون دانشجویان زرتشتی از برگزاری مسابقه هوش آزمایی نبوغ در پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان خبر داده است.
تصاویری از ارائه های بخش جنبی همایش علمی
تالار لعل نوذر جمشیدیان(کانون دانشجویان زرتشتی)، پسین پنجشنبه 25 بهمن، شاهد ارائه های بخش جنبی پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان بود. تصاویری از این برنامه را در ادامه مطلب ببینید.
سمینارهای پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان
کانون دانشجویان زرتشتی همزمان با پانزدهمین همایش علمی  سمینارهای علمی را با حضور متخصصان ایرانی در عرصه علم و فناوری برگزار می کند.
ارائه های بخش جنبی همایش علمی، امروز انجام می شود
ارائه های بخش جنبی پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان، از ساعت 5 پسین امروز، پنجشنبه 25 بهمن، در تالار کانون دانشجویان زرتشتی(لعل نوذر جمشیدیان) انجام می شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها