سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
»   انجمن ها, باشگاه اردشیر همتی کرمان, ورزشی  »   استقبال تیمهای والیبال کرمان از مسابقات والیبال جام همتی
253 بازدید
۲۹ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۴۹
استقبال تیمهای والیبال کرمان از مسابقات والیبال جام همتی

استقبال تیمهای والیبال کرمان از مسابقات والیبال جام همتی

مسابقات والیبال چهارجانبه کرمان، با استقبال دو تیم دیگر با حضور ۶ تیم و با نام جام همتی ادامه می یابد.

فرزاد نیک دین، فرنشین باشگاه اردشیر همتی کرمان در گفتگو با برساد از درخواست دو تیم دیگر کرمان برای حضور در مسابقات والیبال چهار جانبه آقایان استان کرمان که به همت باشگاه اردشیر همتی کرمان برگزار می شود خبر داد.

هفته نخست مسابقات چهارجانبه آقایان استان کرمان با هماهنگی و میزبانی باشگاه اردشیر همتی کرمان و با حضور تیمهای نوجوانان استان کرمان، فولاد زرند، اداره زندانها و باشگاه اردشیر همتی کرمان، سه شنبه ۲۲ آبان برگزار شد. این مسابقات با هدف آمادگی و ایجاد انگیزه در بین والیبالیستهای باشگاه اردشیر همتی کرمان آغاز شد.

به گفته فرزاد نیکدین پس از برگزاری مسابقات هفته اول، دو تیم بانک مسکن و فرادیس البرز نیز برای حضور در مسابقات درخواست دادند، با توجه به اینکه این بازیها به صورت دوره ای انجام می شود، این درخواستها مورد موافقت قرار گرفت و مسابقات از هفته دوم که امروز، سه شنبه ۲۹ آبان انجام خواهد شد، با حضور ۶ تیم دنبال می شود.

فرنشین باشگاه اردشیر همتی این دوره از مسابقات را جام همتی دانست و گفت با تصمیم هیات مدیره، امسال تلاش می کنیم تا در رشته های مختلف ورزشی که باشگاه اردشیر همتی فعال است، از تیمهای استان دعوت کنیم  تا در قالب جام همتی مسابقاتی با هدف آمادگی تیمهای باشگاه برگزار شود. که این اتفاق با والیبال آقایان آغاز شده است.

وی ادامه داد: تلاش باشگاه بر این است تا جام همتی را یک سال بین ورزشکاران زرتشتی کرمان و یک سال را با حضور تیمهای دیگر کرمان برگزار کند.

بدین ترتیب هفته دوم مسابقات والیبال جام همتی از ساعت ۳۰: ۱۸ سه شنبه ۲۹ آبان در باشگاه اردشیر همتی کرمان آغاز می شود و تیم والیبال این باشگاه از ساعت ۳۰: ۱۹ در مقابل بانک مسکن قرار می گیرد.

 

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از کلاس قلاب بافی بانوان در کرمان
کلاس قلاب بافی بانوان به استادی ویدا آذرکیوان در حال برگزاری است.
تصاویری از کلاس قلاب بافی بانوان در کرمان
آرین سروشیانی و آرشام گشتاسبیان فوتبالیستهای زرتشتی باشگاه اردشیر همتی کرمان به تیم فوتبال جوانان باشگاه شاهین کرمان راه یافتند. باشگاه اردشیر همتی کرمان ضمن اعلام این خبر از تلاشهای امید شهریاری مربی فوتسال پسران باشگاه ...
دیدار دوستانه تیم فوتسال نوجوانان باشگاه اردشیر همتی
تیم فوتسال نوجوانان و نونهالان باشگاه اردشیر همتی کرمان دیدار دوستانه ای را با تیم ترک زاده برگزار کرد.
گزارش تصویری از دیدارهای پایانی و اختتامیه مسابقات والیبال جام همتی
دیدارهای رده بندی و فینال و مراسم پایانی مسابقات والیبال جام همتی شامگاه سه شنبه 27 آذر ماه برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها