دوشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، پنجمین گردهمایی جوانان زرتشتی برگزار می شود در 5 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, کانون دانشجویان زرتشتی, هنری  »   با اعلام زمان برگزاری، آیین نامه نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان منتشر شد
236 بازدید
۱۶ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۱۷:۱۹
با اعلام زمان برگزاری، آیین نامه نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان منتشر شد

با اعلام زمان برگزاری، آیین نامه نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان منتشر شد

کانون دانشجویان زرتشتی با اعلام زمان برگزاری نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان سراسر کشور، آیین نامه این جشنواره را منتشر کرد.

در حالی که نام نویسی در نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان از ۱۹ آبان آغاز می شود، کانون دانشجویان زرتشتی با انتشار پوستر این جشنواره زمان برگزاری را ۱۵ آذر اعلام کرد و همچنین در وب سایت جشنواره موسیقی موسیقی آیین نامه این دوره منتشر شد.

نوزدهمین دوره جشنواره موسیقی در سه بخش رقابتی، غیر رقابتی و جنبی برگزار می شود.

در بخش های رقابتی و غیر رقابتی همه شرکت کنندگان در دو گروه تک نوازی و گروه نوازی باید زرتشتی باشند اما در بخش جنبی امکان حضور افراد و گروه های غیر همکیش نیز وجود دارد.

در آیین نامه جشنواره زمان اجرای گروه نوازی ها و تک نوازی ها در بخشهای مختلف به همراه دیگر شرایط جشنواره آمده است و تاکید شده که نمونه های ارسالی دقیقا باید همان قطعاتی باشد که قرار است در جشنواره اجرا گردد و در همان زمان مشخص نیز اجرا شده باشند.

برای دریافت آیین نامه نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان اینجا را کلیک کنید.

 نام نویسی جشنواره نوزدهم نیز از طریق وب سایت جشنواره موسیقی از ۱۹ تا ۲۲ آبان انجام می شود. برای نام نویسی می توانید اینجا را کلیک کنید.

گفتنی است کانون دانشجویان زرتشتی زمان برگزاری این جشنواره را آذر ماه اعلام کرده است.

 

مطالب مرتبط با برچسب

نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان برگزار می شود
کانون دانشجویان زرتشتی نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان سراسر کشور را برگزار می کند.
نوزدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان برگزار می شود
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روزهای 16 و 17 آذر ماه به همت کانون دانشجویان زرتشتی برگزار شد. در دو روز برگزاری جشنواره که برای نخستین بار در پردیس تئاتر شهرزاد انجام شد. 7 تک نوازی و 6 دو نوازی یا گروه نوازی اجرا شد. دو گروه نیز در بخش جنبی حضور داشتند.
گزارش تصویری از روز دوم هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان روز آدینه 17 آذر ماه نیز پیگیری شد. این جشنواره به همت کانون دانشجویان زرتشتی در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار شد و در پایان برترینهای جشنواره توسط هیات داوران معرفی شدند. گزارش ...
گزارش تصویری از روز دوم هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان
ساعتی پیش و در پایان دومین روز هجدهمین جشنواره موسیقی زرتشتیان و گروه های موسیقی و تک نوازی های برتر از سوی هیات داوران معرفی شدند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها