یکشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، چهلمین سالگرد انجمن زرتشتیان واشنگتن در 2 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, دینی, علمی, فرهنگی, گروه پژوهشی یادگار باستان  »   نخستین شماره پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی منتشر می شود
351 بازدید
۱۶ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۱۶:۲۷
نخستین شماره پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی منتشر می شود

نخستین شماره پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی منتشر می شود

گروه پژوهشی یادگار باستان از انتشار نخستین شماره «پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی» خبر داده است.

بر اساس اطلاع رسانی گروه پژوهشی یادگار مجوز نشریه ی تخصصی گروه یادگار باستان از غیر برخط به برخط تبدیل شده است و به همین سبب نام نشریه به «پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی» تغییر یافته است.

پژوهشگران و صاحبنظران علاقه مند تا پایان آبان ماه فرصت دارند که نوشتارهای خود را در زمینه فرهنگ و زبان‌های باستانی، تاریخ معاصر زرتشتیان و بررسی و پژوهش در زمینۀ فرهنگ نامکتوب زرتشتی به ایمیل rj.yadegarebastan@gmail.com ارسال کنند و نخستین شماره این نشریه نیز قرار است در نیمه دوم آذر ماه منتشر شود.

برای آگاهی بیشتر می توانید به وب سایت این نشریه در اینجا مراجعه کنید.

گفتنی است گروه پژوهشی یادگار باستان که فرنشین آن دکتر اسفندیار اختیاری است در ۲۸ خورداد ماه سال جاری توانست پروانه انتشار دو فصلنامۀ تخصصی پژوهشنامۀ فرهنگ و زبانهای باستانی را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند و به زودی برای کسب رتبۀ علمی پژوهشی از وزارت علوم نیز اقدام خواهد کرد.

این دو فصل نامه به مدیر مسئولی دکتر ندا اخوان  و سردبیری دکتر کتایون مزداپور منتشر می شود و اعضای هیات تحریه آن عبارتند از:دکتر ابوالقاسم اسماعیل پور، دکتر ژاله آموزگار، دکتر جلال الدین رفیع فر، دکتر محمود جعفری دهقی، دکتر زهره زرشناس، دکتر مصطفی عاصی، دکتر علی شهیدی، دکتر فرزانه گشتاسب، دکتر سیروس نصرالله زاده، دکتر چنگیز مولایی و دکتر کتایون نمیرانیان.

مطالب مرتبط با برچسب

نخستین شماره پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی منتشر می شود
گروه پژوهشی یادگار باستان از انتشار شماره دوم فصل نامه تخصصی «پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی» در بهار 1398 خبر داده است.
نخستین شماره «پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی» منتشر شد
گروه پژوهشی یادگار باستان از انتشار نخستین شماره دو فصل نامه «پژوهش نامه فرهنگ و زبان های باستانی» خبر داده است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها