چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، زیباسازی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد در آستانه نوروز در 4 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دبستان گیو, فرهنگی  »   چند خبر از دبستان دخترانه گیو
423 بازدید
۱۴ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۱۱
چند خبر از دبستان دخترانه گیو

چند خبر از دبستان دخترانه گیو

پخش بازی فینال جام باشگاه های آسیا، برگزاری جشنواره غذای سالم، انتخابات شورای دانش آموزی، بازدید معاون اجتماعی شهردار منطقه ۶ و برگزاری هفته سلامت از جمله برنامه های دبستان دخترانه گیو در روزهای گذشته است:

روز شنبه ۱۲ آبان و از ساعت ۳۰: ۹ بامداد دیدار فینال جام باشگاه های آسیا به صورت زنده در تالار دبستان دخترانه گیو پخش شد و دانش آموزان به تماشای این دیدار نشستند:

 

 

دانش آموزان پایه ششم دبستان گیو با هدف گسترش فرهنگ تهیه و استفاده از غذاهای سنتی و سالم، جشنواره کوچکی در کلاس خود بر پا کردند:

 

 

انتخابات شورای دانش آموزی در دبستان دخترانه گیو برگزار شد:


 

 

آقای علیپور زنوزی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ تهران، ۲۵ مهر از دبستان گیو بازدید کرد، در این بازدید اخانم امجدی مدیریت دبستان و دکتر میزانیان فرنشین انجمن اولیا و مربیان، گزارشی از فعالیت های انجام شده در تابستان ۹۷ ایراد و همچنین نیازهای دیگر دبستان را بازگو کردند:

 

 

در آستانه دهم اکتبر «۱۸ مهر» هفته سلامت روان از ۱۸ تا ۲۴ مهر با شعار «سلامت روان جوانان و نوجوانان جهان در حال تغییر» برگزار شد:

 

عکس از سایت دبستان گیو

مطالب مرتبط با برچسب

جشن اسفندگان در دبستان گیو
در روز سپندارمذ از ماه اسفند در گاهشمار زرتشتی برابر با 29 بهمن، انجمن اولیا و مربیان دبستان گیو مقام والای مادر و زن را به مناسبت جشن سپندارمذگان ارج نهاد.
جشن اسفندگان در دبستان گیو
دختران شاهنامه خوان دبستان گیو، در مسابقات پرورشی آموزشگاه های منطقه 6 تهران شرکت کردند.
اخبار دبستان دخترانه گیو
وب سایت دبستان دخترانه گیو دوشنبه 15 بهمن، اخبار جدید این مدرسه را منتشر کرد. در ادامه مطلب می توانید مهمترین اخبار دبستان دخترانه گیو در روزهای گذشته را بخوانید:
گزارش تصویری از جشن سده در دبستان گیو(بخش دوم)
دختران دبستان گیو،  سده را جشن گرفتند. آیین جشن سده در دبستان دخترانه گیو، پسین پنجشنبه 11 بهمن برگزار شد. بخش دوم گزارش تصویری این مراسم را در ادامه مطلب ببینید:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها