چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از جشنواره صبحانه سالم در دبستان دینیاری در 8 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, دینی, کانون دانشجویان زرتشتی, مانتره, مراسم ها  »   گزارشی از اردوی همایش مانتره
1,080 بازدید
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۳:۳۲
گزارشی از اردوی همایش مانتره

گزارشی از اردوی همایش مانتره

با وجود آنکه برای تماشاچیان همایش مانتره سه روز بیشتر به طول نمی انجامد اما به همت هموندان کانون دانشجویان زرتشتی برای شرکت کنندگان همایش مانتره ۵ روز به طول می انجامد و در واقع اردوی مانتره یک روز قبل از همایش شروع و یک روز بعد از همایش به پایان می رسد.

دبیر کانون دانشجویان زرتشتی در مورد اردوی امسال همایش مانتره می گوید: اردوی امسال برای گروه های سنی مختلف به طور مجزا برنامه ریزی شده بود.

کلاسها، کارگاه ها، بازی ها، مسابقات گروهی از جمله برنامه های اردوی همایش مانتره است که سیاوش مندگاری به آنها اشاره می کند و هدف این برنامه ها را افزایش مهارت فردی و توانمندی کارگروهی شرکت کنندگان عنوان می کند.

همچنین از سمینارهایی با موضوعات متنوع همچون سمینار سخنوری، زبان بدن، مانتره درمانی، راهکارهای اقتصادی، حفظ فرهنگ زرتشتی نیز سخن می گوید که در کنار بازدید از باغ پرندگان و موزه مینیاتوری جذابیتهای دو چندانی به اردوی مانتره ۲۳ بخشیده اند.

مطالب مرتبط با برچسب

2 دیدگاه برای گزارشی از اردوی همایش مانتره

 1. مژگان
  -1

  امسال همه بچه ها مریض شده اند همه گلو درد و تب دارن نمی دانم چرا ؟
  امسال بچه ها از وضعیت غذاها راضی نبودند شما می دانستید که بچه ها مریض هستند ولی با این حال درراهبرگشت به آنها سوسیس و کالباس می دهید و بچه ها مجبور می شوند با نان و پنیر شب را به صبح برسانند خواهش میکنم مطالب حذف نشوند تا کانون سال دیگر بیشتر به فکر این بچه ها باشد

 2. آرش
  0

  اتفاقا غذای امسال بهتر از هرسال دیگر بود .
  هر روز به بچه ها غذای گرم و گوشتی داده میشد .
  بچه ها لباس گرم همراه نداشتن و شهریور هوا سرد است اینهم دلیل سرماخوردگی . بعلاوه اینکه کانون تمام هزینه های پزشک و حتی داروی شرکت کنندگان رو پرداخت کرد .
  بی انصاف نباش همکیش عزیز

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

 • آخرین خبرها