جمعه, ۲۸ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، خبرهایی از جام جان باختگان در 14 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, دینی, علمی, گروه پژوهشی یادگار باستان  »   مجوز نشریه «پژوهش نامه یادگار باستان» صادر شد
448 بازدید
۱۸ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۲۳
مجوز نشریه «پژوهش نامه یادگار باستان» صادر شد

مجوز نشریه «پژوهش نامه یادگار باستان» صادر شد

گروه پژوهشی یادگار باستان موفق به دریافت مجوز و تاسیس نشریه «پژوهش نامه یادگار باستان» شده است که نخستین نشریه تخصصی در زمینه فرهنگ و زبانهای باستانی است.

«پژوهش نامه یادگار باستان» دو فصلنامه تخصصی است که مقالات تالیفی پژوهشگران و صاحبنظران در زمینه فرهنگ و زبانهای باستانی، تاریخ معاصر زرتشتیان و فرهنگ نامکتوب زرتشتی را منتشر می کند.

گروه پژوهشی یادگار باستان موفق شده است، در تاریخ ۲۸ خورداد ماه سال جاری پروانه انتشار رسانه های غیر برخط (الکترونیکی) به شماره ثبت ۸۱۹۷۴ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ کند.

گروه پژوهشی یادگار باستان که فرنشین آن را دکتر اسفندیار اختیاری برعهده دارد از این پس دارای یک نشریه تخصصی با نام “پژوهش نامه یادگاه باستان” به مدیر مسئولی دکتر ندا اخوان  و سردبیری دکتر کتایون مزداپور است. اعضای هیات تحریه این نشریه تخصیصی نیز عبارتند از:دکتر ابوالقاسم اسماعیل پور، دکتر ژاله آموزگار، دکتر جلال الدین رفیع فر، دکتر محمود جعفری دهقی، دکتر زهره زرشناس، دکتر مصطفی عاصی، دکتر علی شهیدی، دکتر فرزانه گشتاسب، دکتر سیروس نصرالله زاده، دکتر چنگیز مولایی و دکتر کتایون نمیرانیان.

پژوهشگران علاقه مند برای انتشار نوشتارهای خود می توانند مقاله هایشان را به ایمیل rj.yadegarebastan@gmail.com ارسال کنند، تا پس از داوری و در صورت تایید در وبگاه رسمی نشریه منتشر شود، همچنین برای کسب آگاهی بیشتر می توانند به وبسایت این نشریه در اینجا مراجعه کنند.

گفتنی است گروه پژوهشی یادگار باستان در تلاش است تا به زودی رتبه علمی-پژوهشی را نیز برای این نشریه از وزارت علوم تحقیقات و فناوری دریافت کند.

 

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین خبرها