پنجشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، نشست تکمیلی «بررسی آیین نامه مسافرت با هواپیما» برگزار شد در 9 ساعت قبل منتشر شده است .
»   استخدام, انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها, فرهنگی  »   فراخوان انجمن زرتشتیان تهران برای درمانگاه یگانگی و سالن پذیرایی مارکار
379 بازدید
۱۵ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۱۵
فراخوان انجمن زرتشتیان تهران برای درمانگاه یگانگی و سالن پذیرایی مارکار

فراخوان انجمن زرتشتیان تهران برای درمانگاه یگانگی و سالن پذیرایی مارکار

انجمن های زرتشتیان تهران فراخوان هایی را برای دعوت به همکاری در درمانگاه یگانگی و سالن پذیرایی مارکار تهرانپارس منتشر کرده است.

در راستای گسترش فعالیت درمانگاه یگانگی، انجمن زرتشتیان تهران به دنبال راه اندازی سه بخش داروخانه، لابراتوار داندانپزشکی و لیزر، پوست و زیبایی است، به همین منظور انجمن زرتشتیان تهران در فراخوانی از متخصص ها و افراد فعال در این سه بخش دعوت کرده است تا برای کسب آگاهی بیشتر در مورد چگونگی همکاری حداکثر تا ۵ آبان با دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران به شماره ۶۶۷۰۷۷۴۰ تماس بگیرند. گفتنی است اولویت با زرتشتیان است.

 

همچنین انجمن زرتشتیان تهران در نظر دارد تا مدیریت سالن های پذیرایی مجموعه مارکار تهرانپارس را به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند. در این فراخوان نیز زرتشتیان علاقه مند برای آگاهی از شرایط حداکثر تا ۵ آبان فرصت دارند که با دبیرخانه انجمن در تماس باشند. گفتنی است این پیمانکار تنها مسئولیت سالنهای پذیرایی مارکار را بر عهده خواهد داشت.

 

مطالب مرتبط با برچسب

فراخوان انجمن زرتشتیان تهران برای درمانگاه یگانگی و سالن پذیرایی مارکار
صد و سی و یکمین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران در حالی پایان یافت که پرونده منتخبین گردش ۴۴ هنوز در کمیسیون ماده صد احزاب مطرح نشده است. بنابراین با به پایان رسیدن پروانه فعالیت این گردش از امروز، چهارم آبان ماه، انجمن وارد دوره فترت شد.
گزارش تصویری از نشست پایانی گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران
یکصد و سی و یکمین و آخرین نشست هیات مدیره گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.
گزارش تصویری از جشن مهرگان کودکان
کودکان دبستانها و مهدکودک های تهران و خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان با هماهنگی انجمن زرتشتیان تهران جشن مهرگان را برگزار کردند.
گزارش تصویری از جشن مهرگان در تهران
انجمن زرتشتیان تهران در روز مهر ایزد و مهر ماه جشن مهرگان را در همایشگاه مارکار تهرانپارس برگزار کرد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها