سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، آیین گاهنبار در خانه نرگس و رستم باغ برگزار می شود در 2 ساعت قبل منتشر شده است .
»   جشنواره مینا ایزدیار, عمرانی, فرهنگی, مراسم ها  »   معرفی کتابهای نویسندگان زرتشتی در جشنواره مینا ایزدیار
423 بازدید
۲۸ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۰۳
معرفی کتابهای نویسندگان زرتشتی در جشنواره مینا ایزدیار

معرفی کتابهای نویسندگان زرتشتی در جشنواره مینا ایزدیار

نویسندگان و پژوهشگران زرتشتی می توانند کتابهای خود را در ششمین جشنواره علمی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار معرفی کنند.

دبیرخانه اجرایی جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار از نویسندگان و پژوهشگران زرتشتی دعوت کرده است تا از امکان معرفی کتابهایشان در جشنواره بهره ببرند.
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، مکانی برای معرفی این کتابها در نظر گرفته شده است، البته امکان فروش کتابها وجود نخواهد داشت.
نویسندگان زرتشتی علاقه مند تا ۶ مهر فرصت دارند که از طریق ایمیل mnizadyar@gmail.com مشخصات خود و آثارشان را برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا هماهنگی لازم با آنها به عمل بیاید.
همچنین با توجه به اینکه نتایج مدارس تیزهوشان ورودی هفتم نیز به تازگی اعلام شده است، دانش آموزان زرتشتی پذیرفته شده تا ۶ مهر فرصت دارند که مدارک و مستندات خود را به ایمیل جشنواره ارسال کنند.
گفتنی است روانشاد دکتر مینا ایزدیار، موسس انجمن تالاسمی ایران ۳۱ خورداد ۱۳۹۲ و در سن ۶۴ سالگی چشم از جهان فروبست و جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار به همت خانواده آن روانشاد هر سال روز نهم مهر ماه و همزمان با زادروز آن روانشاد برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط با برچسب

معرفی کتابهای نویسندگان زرتشتی در جشنواره مینا ایزدیار
مهندس جمشید فروغی در ششمین جشنواره علمی فرهنگی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار به عنوان چهره نام آور زرتشتی معرفی شد. در ادامه مطلب به بخشی از سوابق وی اشاره می کنیم:
آشنایی با دکتر هرمزد اورمزدی استاد برگزیده ششمین جشنواره مینا ایزدیار
دکتر هرمزد اورمزدی یکی از دو استاد برگزیده زرتشتی در ششمین جشنواره علمی فرهنگی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار بود. در ادامه مطلب به بخشی از سوابق وی اشاره می کنیم:
آشنایی با دکتر شهریار فریبرز استاد برگزیده ششمین جشنواره مینا ایزدیار
دکتر شهریار فریبرز یکی از دو استاد برگزیده زرتشتی در ششمین جشنواره علمی فرهنگی زنده یاد دکتر مینا ایزدیار بود. در ادامه مطلب به بخشی از سوابق وی اشاره می کنیم:
گزارش و تصاویری از ششمین جشنواره زنده یاد دکتر مینا ایزدیار
تقدیر از مهندس جمشید فروغی به عنوان چهره نام آور زرتشتی، دکتر هرمزد اورمزدی و دکتر شهریار فریبرز به عنوان اساتید  برگزیده در جشنواره ششم مینا ایزدیار

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها