دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از آیین گاهنبارخوانی در پذیرشگاه پارسایی در 7 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, انجمن همازور, تصاویر, دینی, گاهنبار, مراسم ها, میراث فرهنگی  »   تصاویری از آیین سدره پوشی و گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب(بخش دوم)
1,344 بازدید
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۷:۰۶
تصاویری از آیین سدره پوشی و گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب(بخش دوم)

تصاویری از آیین سدره پوشی و گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب(بخش دوم)

به همت انجمن همازور برای نخستین بار آیین سدره پوشی در آتشکده آذرگشسب انجام شد. بخش دوم تصاویر این مراسم که روز پنجشنبه ۲۲ شهریور و همراه با برگزاری آیین گاهنبار انجام شد را در ادامه مطلب ببینید:

انجمن همازور به مدیریت آقای منوچهر ارغوانی روزهای ۲۱ تا ۲۳ شهریور ماه تور فرهنگی تفریحی آتشکده آذرگشسب را برگزار کرد، در همین راستا روز پنجشنبه ۲۲ شهریور، برای نخستین بار جشن سدره پوشی در آتشکده آذرگشسب برگزار شد و خانم نیکتا کاویانی سدره پوش شد، پس از آن نیز موبدان فریبا مالی، مهرزاد کاویانی، بهروز نجمی زاده و بمان کیانی آیین گاهنبارخوانی را همزمان با دومین روز چهره گاهنبار پیته شهیم انجام دادند. در این مراسم مسئول مجموعه تخت سلیمان و آتشکده آذرگشسب و دکتر رستم وحیدی نیز به سخنرانی پرداختند.

 

 

 

عکس از انجمن همازور-بهرام یزدانی

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از آیین سدره پوشی و گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب
به همت انجمن همازور برای نخستین بار آیین سدره پوشی در آتشکده آذرگشسب انجام شد.
گزارش تصویری از آیین گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب
بامداد آدینه 27 امرداد ماه، آیین گاهنبارخوانی توجی در آتشکده آذرگشسب(مجموعه تخت سلیمان) برگزار شد. گزارش تصویری از این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از آیین گاهنبارخوانی در آتشکده آذرگشسب
روز آدینه 5 شهریور ماه، گروهی از زرتشتیان آیین گاهنبارخوانی را در آتشکده آذرگشسب برگزار نمودند. گزارش تصویری از این آیین را در ادامه مطلب ببینید: ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها