شنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از جشنواره انار تفت در 23 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, باشگاه ورزشی آترین, ورزشی  »   فراخوان دعوت به همکاری باشگاه ورزشی آترین
230 بازدید
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۲۴
فراخوان دعوت به همکاری باشگاه ورزشی آترین

فراخوان دعوت به همکاری باشگاه ورزشی آترین

باشگاه ورزشی آترین در آستانه فصل جدید مسابقات، از علاقه مندان واجد شرایط برای تکمیل کادر فنی و بازیکنان دعوت به همکاری کرده است.

تیم بزرگسالان باشگاه آترین در لیگ دسته ۲ بزرگسالان باشگاه های تهران حضور دارد و در این راستا از علاقه مندان در این پستها دعوت کرده است:

-مسئول تدارکات

-سرپرست تیم با حداقل ۲۵ سال سن و آشنا به قوانین فوتبال

-کمک مربی با حداقل مدرک مربیگری D

-بازیکن در رده سنی امید و بزرگسالان

 

باشگاه آترین با همه این افراد بر اساس قوانین جاری فدراسیون فوتبال قرارداد رسمی در هیات فوتبال استان تهران منعقد می کند و سوابق باشگاهی آنها در سایت مربوطه درج می شود.  همچنین این باشگاه اعلام کردهاست که مسابقات لیگ های استان تهران در روزهای اداری انجام خواهد شد و حضور در تمرین و مسابقه برای این افراد الزامی است.

نکته دیگری که در آگهی باشگاه آترین به آن اشاره شده است مربوط به حضور بازیکنان در مسابقات داخلی جامعه زرتشتی است که اینگونه توضیح داده شده است:

«بر خلاف برخی شایعات و تصورات، این باشگاه از حضور بازیکنان و اعضای خود در مسابقات داخلی هازمان زرتشتی هیچگونه ممانعتی نداشته و افرادی که تمایل به حضور در مسابقات را دارند می بایست با هماهنگی قبلی مجوز فعالیت رادریافت نمایند. در غیر اینصورت و یا خودداری از حضور در تمرینات و مسابقات باشگاهی و هرگونه بی انضباطی باشگاه با فرد خاطی برخورد و از حضور آنان جلوگیری خواهد نمود.»

علاقه مندان برای آگاهی بیشتر می توانند با افلاتون بهرامی، مدیر عامل باشگاه ورزشی آترین به شماره ۰۹۱۲۵۴۶۸۵۵۹ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط با برچسب

حضور تیم آترین در لیگ دسته دوم تهران
تیم بزرگسالان باشگاه آترین در حالی که به عنوان پرطرفدارترین تیم گروه الف لیگ دسته دوم تهران شناخته شد که این بازیها از هفته آینده آغاز می شود.
حضور تیم آترین در لیگ دسته دوم تهران
با رای کمیته انضباطی تیم فوتبال جوانان آترین جواز حضور در لیگ دسته اول باشگاه های شمال شرق تهران را به دست آورد.
جوانان آترین از راه یابی به فینال بازماندند
تیم جوانان باشگاه ورزشی آترین از راه یابی به دیدار فینال زیر گروه لیگ دسته اول جوانان باشگاه های شمالشرق تهران باز ماند.
تیمهای نونهالان و جوانان آترین به میدان رفتند
در هفته گذشته تیم های نونهالان و جوانان آترین در لیگ باشگاه های شمال شرق تهران به میدان رفتند

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها