شنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از جشنواره انار تفت در 23 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان نصرت آباد, انجمن ها, جام ایراندخت, مراسم ها, ورزشی  »   نگاهی به تاریخچه جام ایران دخت
413 بازدید
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۳۸
نگاهی به تاریخچه جام ایران دخت

نگاهی به تاریخچه جام ایران دخت

جام ایران دخت نخستین و تنها جام تخصصی بانوان زرتشتی است که با تلاش انجمن زرتشتیان نصرت آباد در رشته فوتسال دنبال می شود، نگاهی می اندازیم به شش دوره گذشته این جام و قهرمانان آن:

نخستین دوره هماورد ورزشی ایران دخت از ۸تا ۱۱ فروردین ۱۳۸۸ در تالار پولاد کسنویه و با حضور ۸ تیم برگزار شد، در آن دوره تیمهای آرش، نرس آباد و امید مزرعه کلانتر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

دومین دوره جام ایران دخت روزهای ۲ تا ۵ شهریور ۸۹ با حضور ۸ تیم در تالار ورزشی یگانگی انجام شد، این دوره از مسابقات به یاد روانشاد رامین شهرت برپا شد و در نهایت تیمهای آرش، آناهید و آترین جایگاه اول تا سوم را به دست آوردند. از این دوره به بعد مسابقات هر ساله در شهریور و به میزبانی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد دنبال شد.

سومین دوره جام ایران دخت با حضور ۹ تیم در روزهای ۱۵ تا ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ برپا شد. در این مسابقات تیمهای آرش، پولاد کسنویه و آناهید به مقام های اول تا سوم دست یافتند

چهارمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت با یک سال وقفه در روزهای ۵ تا ۸ شهریور ۱۳۹۲ دنبال شد. این مسابقات با حضور ۶ تیم و به صورت دوره ای برپا شد و در نهایت تیمهای پولاد کسنویه، پارسه شیراز و دختران سیمین، جایگاه اول تا سوم را به دست آوردند.

اما پنجمین دوره جام ایران دخت با دو سال وقفه روزهای ۱۹ تا ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ و با حضور ۴ تیم انجام شد که در نهایت تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، آناهید و ایران شید به مقام اول تا سوم دست یافتند.

اما سال گذشته و در روزهای ۱۵ تا ۱۸ شهریور ۱۳۹۶، ششمین دوره جام ایران دخت با حضور ۶ تیم انجام شد که در نهایت تیمهای ایران شید، اندیشه رحمت آباد و سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد به مقام اول تا سوم دست یافتند.

 

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از دیدارهای پایانی هفتمین دوره جام ایران دخت
هفتمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت با برگزاری دو دیدار در روز پنجشنبه 15 شهریور ماه به پایان رسید.
تصاویری از دیدارهای پایانی هفتمین دوره جام ایران دخت
تیم اندیشه رحمت آباد «ب» مقام قهرمانی هفتمین دوره هماورد ورزشی جام ایران دخت را به دست آورد.
گزارش و تصاویری از بازیهای روز دوم جام ایران دخت+جدول امتیازات
روز دوم هفتمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت با پیروزی تیمهای باشگاه اردشیر همتی کرمان و اندیشه رحمت آباد ب دنبال شد.
گزارش تصویری از افتتاحیه هفتمین دوره جام ایران دخت
آیین گشایش هفتمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت پسین سه شنبه 13 شهریور ماه 1397 در تالار یگانگی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها