سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، آیین گاهنبار در خانه نرگس و رستم باغ برگزار می شود در 26 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان شیراز, انجمن ها, ورزشی  »   91 ورزشکار در جام بدمینتون
537 بازدید
۲۵ امرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۱۸
۹۱ ورزشکار در جام بدمینتون

۹۱ ورزشکار در جام بدمینتون

با بررسی فنی ورزشکارانی که در هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان ثبت نام کرده بودند، از ۱۰۱ ورزشکار، ۹۱ ورزشکار تایید فنی شده اند که از ۳۰ امردادماه تا ۲ شهریور ماه به مدت چهار روز در تالار بدمینتون شیراز به رقابت می پردازند.

هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون در پنج رده  نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان  و در دو گروه بانوان و آقایان برگزار می شود.

طبق آمار ارایه شده از سوی کمیته فنی، در این دوره ۴۰ ورزشکار زن و۵۱ ورزشکار مرد به رقابت می پردازند. که از این تعداد ۱۸ بدمینتون باز در رده نونهال، ۲۲ بدمینتون باز در رده نوجوانان، ۱۷ بدمینتون باز در رده جوانان، ۲۴ بدمینتون در رده بزرگسالان و ۱۰ بدمینتون باز در رده پیشکسوتان قرار دارند.

 

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از بازیهای صبح روز دوم جام بدمینتون
رقابتهای هفتمین دوره پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان سراسر کشور بامداد چهارشنبه 31 امرداد ماه دنبال شد. نتایج و تصاویر بازیهای صبح روز دوم این مسابقات را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از بازیهای صبح روز دوم جام بدمینتون
در حالی که 20 امرداد روز پایانی نام نویسی در هفتمین دوره جام بدمینتون شیراز است، کمیته برگزاری مسابقات اعلام کرده است که این فرصت تمدید نخواهد شد.
آیین نامه  هفتمین دوره جام بدمینتون منتشر شد
آیین نامه  هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور منتشر شد آغاز نام نویسی این دوره از پیکارها از اول امرداد ماه همزمان با آیین گشایش جام جان باختگان به مدت 20 روز است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها