سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، آیین گاهنبار در خانه نرگس و رستم باغ برگزار می شود در 1 ساعت قبل منتشر شده است .
»   علمی  »   دانش آموزان زرتشتی پذیرفته در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی(در حال تکمیل)
3,058 بازدید
۲۲ امرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۴۱
دانش آموزان زرتشتی پذیرفته در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی(در حال تکمیل)

دانش آموزان زرتشتی پذیرفته در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی(در حال تکمیل)

با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم، گروهی از دانش آموزان زرتشتی نیز توانستند در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پذیرفته شوند.

تارنمای برساد در تلاش است تا دانش آموزان پذیرفته شده در این آزمون را معرفی کند، در این راستا خانواده هایی که فرزندانشان در آزمون تیرهوشان و دولتی پذیرفته شده اند می توانند با شماره ۰۹۱۳۲۵۸۹۳۴۵ تماس بگیرند و یا از طریق تلگرام و واتس آپ پیام بفرستند.


اما از دانش آموزان دبیرستان دوره اول رستم آبادیان، بر اساس اعلام وب سایت این دبیرستان آقایان سام نمیرانیان و پوریا پوروشسب توانستند در مدرسه نمونه دولتی نواب صفوی منطقه ۱۲ پذیرفته شوند.

 

مه گل بمانی چم دیگر دانش آموز پذیرفته شده در آزمون مدارس نمونه دولتی است وی که در دبیرستان دوره اول نرجس مشغول به تحصیل بوده است در آزمون دبیرستان دوره دوم نمونه دولتی فدک پذیرفته شده است.

 

آناهید ولی شریف آباد که پایه نهم را در دبیرستان دوره اول هاجر در منطقه ۷ تهران سپری کرده است توانسته است در دبیرستان دوره دوم نمونه دولتی یاس نبی و در رشته علوم تجربی پذیرفته شود.

 

پریا اورمزدی دانش آموز پایه نهم دبیرستان دوره اول گشتاسب نیز با موفقیت آزمون مدارس نمونه نمونه دولتی را پشت سر گذاشته است و در رشته ریاضی دبیرستان نمونه دولتی الزهرا در منطقه ۶ تهران پذیرفته شده است.

 

پریا منوچهرپور دانش آموز پایه نهم دبیرستان حضرت زینب(س) نیز آزمون مدارس نمونه دولتی را با موفقیت پشت سر گذاشت و در رشته ریاضی-فیزیک در دبیرستان نمونه دولتی الزهرا منطقه ۶ تهران پذیرفته شد.

 

رومینا و راشین رهنمون، خواهران دوقلو که پایه نهم  را در دبیرستان نمونه دولتی کریمه اهل بیت به تحصیل پرداختند، توانستند آزمون مدارس تیزهوشان و همچنین مدارس نمونه دولتی پذیرفته شوند. این دو خواهر در مدرسه تیزهوشان فرزانگان ۷ و مدرسه نمونه دولتی فرزانگان منطقه ۲ تهران پذیرفته شده اند.

 

وستا ورجاوند دیگر دانش آموزی است که در مدارس نمونه دولتی تهران پذیرفته شده است، وی که پایه نهم را در دبیرستان دخترانه قلم چی سپری کرده است توانسته است در رشته ریاضی فیزیک در دبیرستان نمونه دولتی زهرا نظام مافی منطقه ۹ تهران پذیرفته شود.

 

نیکی رضوانپور دانش اموز دبیرستان ساعی نیز در رشته ریاضی فیزیک در دبیرستان نمونه دولتی حضرت زهرا منطقه ۶ پذیرفته شده است.

 آرمین باستانی  دانش آموزپایه نهم دبیرستان نمونه دولتی شهیدمرشد در یزد نیز درآزمون ورودی پایه دهم رشته تجربی دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت پذیرفته شده است.
ونداد غیبی دانش آموز کرمانی که سابقه قهرمانی تنیس کشور را دارد، نیز توانسته است در آزمون مدارس نمونه دولتی پذیرفته شود. وی که در دبیرستان دوره اول غیردولتی مهر تحصیل می کرد در دبیرستان دوره دوم نمونه دولتی سید کمال موسوی، رشته ریاضی فیزیک پذیرفته شد.

یسنا کاویانی دانش آموز دبیرستان دوره اول مارکار یزد نیز در رشته ریاضی فیزیک دبیرستان نمونه دولتی حضرت زهرا پذیرفته شده است.

 

آرمیتا تیمساری در دبیرستان دوره اول فرزانگان یک تهران(تیزهوشان) پذیرفته شد. وی سال گذشته در کلاس ششم دبستان دخترانه گیو مشغول به تحصیل بوده است.

مطالب مرتبط با برچسب

درخشش دانش آموزان زرتشتی در آزمون مدارس نمونه دولتی
با اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، مشخص شد که دانش آموزان زرتشتی در این آزمون نیز همانند آزمون تیزهوشان خوش درخشیده اند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها