پنجشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، نشست تکمیلی «بررسی آیین نامه مسافرت با هواپیما» برگزار شد در 9 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان شیراز, انجمن ها, ورزشی  »   چند خبر از جام بدمینتون شیراز
439 بازدید
۱۹ امرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۵:۵۱
چند خبر از جام بدمینتون شیراز

چند خبر از جام بدمینتون شیراز

در حالی که ۲۰ امرداد روز پایانی نام نویسی در هفتمین دوره جام بدمینتون شیراز است، کمیته برگزاری مسابقات اعلام کرده است که این فرصت تمدید نخواهد شد.

ورزشکاران زرتشتی فعال در رشته بدمینتون برای نام نویسی در هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور تا روز ۲۰ امرداد فرصت دارند که برای نام نویسی به تارنمای www.zbcshiraz.ir مراجعه کنند.

این دوره از مسابقات در ۵ رده سنی برگزار می شود:

رده نونهالان ( زاده شدگان ۱۳۸۵خورشیدی و پس از آن)

رده نوجوانان ( زاده شدگان ۱۳۸۲ خورشیدی و پس از آن)

رده جوانان ( زاده شدگان ۱۳۷۹ خورشیدی و پس از آن)

رده بزرگسالان ( زاده شدگان ۱۳۶۳ تا ۱۳۷۸ خورشیدی)

رده پیشکسوتان ( زاده شدگان ۱۳۶۲ و پیش از آن)

 

هزینه شرکت در مسابقات ۲۰هزار تومان و هزینه استفاده از غذا برای هر نفر ۹۵ هزار تومان است. به غیر از شرکت کنندگان رده سنی نونهالان، پس از پایان زمان نام نویسی، کمیته فنی به بررسی صلاحیت متقاضیان می پردازد و پسین سه شنبه ۲۳ امرداد ماه نفرات راه یافته به این دوره از بازیها به صورت رسمی معرفی می شوند. و شهریه نام نویسی به افرادی که صلاحیت آنها تایید نمی شود، بازگردانده می شود.

ورزشکارانی که هنوز برای نام نویسی اقدام نکرده اند تصویر صفحه اول شناسنامه، کارت بیمه ورزشی، عکس رنگی، کارت شناسایی زرتشتیان خود یا یکی از بستگان درجه یک و کارت صلاحیت در هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور را نیاز دارند و هزینه های نام نویسی و غذا را نیز باید به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

 

آیین قرعه کشی این دوره از مسابقات آدینه ۲۶ امرداد انجام می شود و بازیها از سه شنبه ۳۰ امرداد آغاز می شود و تا دوم شهریور به طول خواهد انجامید.

از جمعه ۲۶ امرداد ماه که عملیات پاکسازی باغ وقفی آغاز می شود، به مدت یک هفته و تا پایان برگزاری مسابقات بدمینتون، باغ وقفی شیراز تنها میزبان ورزشکاران شرکت کننده در جام، سرپرستان و خبرنگاران رسمی تارنماهای زرتشتی است.

اما باهماهنگی های انجام شده با اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز، دبستان دکتر حسابی که در کنار باغ وقفی قرار دارد از شامگاه ۲۹ امرداد برای اسکان مسافران و تماشاچیان این دوره از پیکارها در نظر گرفته شده است. همچنین این افراد می توانند از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۱ از امکانات باغ وقفی شامل آتشکده، پارک بازی کودکان، سرویس بهداشتی و حمام بهره ببرند.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از بازگشایی کلاسهای دینی در شیراز
آیین بازگشایی کلاسهای دینی زرتشتیان شیراز پسین آدینه 6 مهر ماه برگزار شد. گزارش تصویری از این مراسم را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از اختتامیه جام بدمینتون شیراز
مراسم پایانی هفتمین دوره پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان ایران، روز آدینه دوم شهریور ماه 97 و پس از چهار روز برگزاری مسابقات برگزار شد.
تصاویر پسین روز سوم جام بدمینتون شیراز+نتایج
دیدارهای پسین روز سوم هفتمین دوره پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان ایران، پنجشنبه اول شهریور ماه در تالار هیات بدمینتون شیراز دنبال شد.
گزارش تصویری و نتایج پسین روز دوم جام بدمینتون شیراز
رقابتهای پسین روز دوم هفتمین دوه پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان، چهارشنبه 31 شهریور ماه دنبال شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها