پنجشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، نگاهی به برنامه های پانزدهمین همایش علمی زرتشتیان در 54 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان شیراز, انجمن ها, ورزشی  »   چند خبر از جام بدمینتون شیراز
473 بازدید
۱۹ امرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۵:۵۱
چند خبر از جام بدمینتون شیراز

چند خبر از جام بدمینتون شیراز

در حالی که ۲۰ امرداد روز پایانی نام نویسی در هفتمین دوره جام بدمینتون شیراز است، کمیته برگزاری مسابقات اعلام کرده است که این فرصت تمدید نخواهد شد.

ورزشکاران زرتشتی فعال در رشته بدمینتون برای نام نویسی در هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور تا روز ۲۰ امرداد فرصت دارند که برای نام نویسی به تارنمای www.zbcshiraz.ir مراجعه کنند.

این دوره از مسابقات در ۵ رده سنی برگزار می شود:

رده نونهالان ( زاده شدگان ۱۳۸۵خورشیدی و پس از آن)

رده نوجوانان ( زاده شدگان ۱۳۸۲ خورشیدی و پس از آن)

رده جوانان ( زاده شدگان ۱۳۷۹ خورشیدی و پس از آن)

رده بزرگسالان ( زاده شدگان ۱۳۶۳ تا ۱۳۷۸ خورشیدی)

رده پیشکسوتان ( زاده شدگان ۱۳۶۲ و پیش از آن)

 

هزینه شرکت در مسابقات ۲۰هزار تومان و هزینه استفاده از غذا برای هر نفر ۹۵ هزار تومان است. به غیر از شرکت کنندگان رده سنی نونهالان، پس از پایان زمان نام نویسی، کمیته فنی به بررسی صلاحیت متقاضیان می پردازد و پسین سه شنبه ۲۳ امرداد ماه نفرات راه یافته به این دوره از بازیها به صورت رسمی معرفی می شوند. و شهریه نام نویسی به افرادی که صلاحیت آنها تایید نمی شود، بازگردانده می شود.

ورزشکارانی که هنوز برای نام نویسی اقدام نکرده اند تصویر صفحه اول شناسنامه، کارت بیمه ورزشی، عکس رنگی، کارت شناسایی زرتشتیان خود یا یکی از بستگان درجه یک و کارت صلاحیت در هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور را نیاز دارند و هزینه های نام نویسی و غذا را نیز باید به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

 

آیین قرعه کشی این دوره از مسابقات آدینه ۲۶ امرداد انجام می شود و بازیها از سه شنبه ۳۰ امرداد آغاز می شود و تا دوم شهریور به طول خواهد انجامید.

از جمعه ۲۶ امرداد ماه که عملیات پاکسازی باغ وقفی آغاز می شود، به مدت یک هفته و تا پایان برگزاری مسابقات بدمینتون، باغ وقفی شیراز تنها میزبان ورزشکاران شرکت کننده در جام، سرپرستان و خبرنگاران رسمی تارنماهای زرتشتی است.

اما باهماهنگی های انجام شده با اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز، دبستان دکتر حسابی که در کنار باغ وقفی قرار دارد از شامگاه ۲۹ امرداد برای اسکان مسافران و تماشاچیان این دوره از پیکارها در نظر گرفته شده است. همچنین این افراد می توانند از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۱ از امکانات باغ وقفی شامل آتشکده، پارک بازی کودکان، سرویس بهداشتی و حمام بهره ببرند.

مطالب مرتبط با برچسب

آیین پرسه همگانی اورمزد و اسفند ماه در شیراز برگزار شد
زرتشتیان شیراز، آیین پرسه همگانی اورمزد و اسفند ماه را پسین پنجشنبه 25 بهمن در تالار روانشاد یزدانی باغ وقفی شیراز برگزار کردند.
تصاویری از گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در شیراز
انجمن زرتشتیان شیراز، دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی داشت. گزارش و تصاویر این برنامه را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از جشن سده در شیراز
زرتشتیان شیراز، شامگاه چهارشنبه دهم بهمن جشن سده را در باغ وقفی گرامی داشتند. گزارش تصویری از جشن سده را در ادامه مطلب ببینید:
گزارش تصویری از اختتامیه و برترینهای جام سده
آیین پایانی بیست و ششمین دوره پیکارهای ورزشی جام سده شامگاه دهم بهمن در شیراز برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها