دوشنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از نخستین روز سال در شریف آباد در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, فرهنگی, کانون دانشجویان زرتشتی  »   اردوی چهل، متفاوت تر از همیشه
574 بازدید
۱۶ امرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۳۸
اردوی چهل، متفاوت تر از همیشه

اردوی چهل، متفاوت تر از همیشه

کانون دانشجویان زرتشتی روزهای ۲۱ تا ۲۸ امرداد ماه، چهلمین دوره اردوی دانش آموزان زرتشتی سراسر کشور را در مارکار تهرانپارس برگزار می کند.

این اردو ویژه دانش آموزان زرتشتی ۱۴ تا ۱۸ سال است و به گفته آرین یگانگی، دبیر کانون دانشجویان زرتشتی امسال، با حضور ۶۰ دانش آموز از شهرهای تهران، کرج، یزد و کرمان برپا می شود، البته دو شرکت کننده از خارج کشور نیز در اردو حضور دارند.

دبیر کانون دانشجویان زرتشتی مهمترین تفاوت اردوی چهل را اضافه شدن بخش رقابتی به اردو می دارند و می افزاید که در طول اردو گروه ها با یکدیگر به رقابت می پردازند، وی همچنین خبر می دهد که به جای آیین سدره پوشی امسال مراسم گاهنبارخوانی برگزار می شود، آیینی که روز آدینه ۲۶ امرداد از ساعت ۵ تا ۷ پسین اجرا خواهد شد.

 

برساد-نوشین شهرت

مطالب مرتبط با برچسب

اردوی چهل، متفاوت تر از همیشه
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر حذف مکنا در چهلمین اردوی دانش آموزان زرتشتی، کانون دانشجویان زرتشتی در پاسخ به پرسش تارنمای برساد، متنی را در اختیار ما قرار داد که در ادامه مطلب می توانید آن را بخوانید:
اردوی چهل، متفاوت تر از همیشه
برگزاری چهلمین اردوی دانش آموزان زرتشتی با آیین گاهنبارخوانی همراه بود. در این آیین که با اوستاخوانی موبدان تورج بلندی و پریا ماوندی انجام شد، دکتر اسفندیار اختیاری نماینده ایرانیان زرتشتی تاکید کرد که این برنامه مهمترین برنامه جامعه زرتشتیان است.
گزارش تصویری از آیین گاهنبارخوانی در چهلمین اردوی دانش آموزان زرتشتی(بخش دوم)
پسین آدینه 26 امرداد ماه فرصتی شد برای زرتشتیان علاقه مند تهرانی تا به بهانه شرکت در آیین گاهنبارخوانی، فضای چهلمین اردوی دانش آموزان زرتشتی سراسر کشور را تجربه کنند.
تصاویری از آیین گاهنبارخوانی در اردوی دانش آموزان زرتشتی
آیین گاهنبارخوانی روز آدینه 26 امرداد ماه در چهلمین اردوی دانش آموزان زرتشتی سراسر کشور برگزار شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها