شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از آغاز سال تحصیلی در مهدکودک یسنا در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
502 بازدید
۲۲ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۱۸
بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند

بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد و طی آن آقایان فرشاد خورشیدیان، فربد فرهی یزدی و آرش آذرگشسب به عنوان بازرس اصلی و آقایان فهیم فرهادی و خدایار فریدونی به عنوان جانشینان بازرس انتخاب شدند.

در مجمع عمومی انجمن زرتشتیان تهران که آدینه ۲۲ تیرماه برگزار شد، نخست آرمین هرمزدی به عنوان سخنگوی انجمن توضیحات مختصری در مورد دستور جلسه مجمع داد و سپس هیات رییسه مجمع از میان باشندگان  با حضور رستم مزدیسنی، جمشید غریبشاهی، سهراب اختری، خانم سیمین بوستانی، و جاوید کیانی انتخاب شدند و از میان خود رستم مزدیسنی به عنوان فرنشین و سهراب اختری جانشین فرنشین، و سیمین بوستانی منشی انتخاب شدند.

در ادامه دکتر رستم خسرویانی فرنشین انجمن زرتشتیان تهران گزارش عملکرد یک ساله انجمن را خواند. وی در گزارش خود به اهم فعالیت های تک تک کمیسیون های انجمن اشاره کرد.

سپس خزانه دار انجمن، جمشید گشتاسبی، خلاصه ای از گزارش عملکرد مالی انجمن را خواند. وی در گزارش خود با بیان آنکه زیان انجمن نسبت به سال گذشته نزدیک به ۵۰ درصد کاهش یافته است، عمده علت این کاهش زیان انجمن را درآمد اجاره ساختمان هایی که به تازگی به اجاره رفته است بیان کرد و افزود انجمن می تواند با افزایش درآمد اجاره از ساختمان در حال تکمیل خود از این زیان ارزش افزوده کم کند.

در ادامه فهیم فرهادی، به عنوان نماینده بازرسان گزارش بازرسان را خواند. وی در گزارش خود به مواردی از عملکرد انجمن اشاره کرد و البته افزود فرنشین انجمن در گزارش خود به بسیاری از این موارد پاسخ داده است.

در ادامه تراز و بیلان انجمن تصویب شد. و مجمع وارد دستور جلسه بعد خود یعنی انتخابات بازرس شد. با معرفی آقایان آرش آذرگشسب، فرشاد خورشیدیان، فهیم فرهادی، خدایار فریدونی، فربد فرهی و مهربان باستانی به عنوان نامزدهای بازرسی انتخابات برگزار شد و با اخذ حدود ۹۰ رای آقایان فرشاد خورشیدیان، فربد فرهی و آرش آذرگشسب به عنوان بازرسان اصلی و آقایان فهیم فرهادی و خدایار فریدونی به عنوان جانشین بازرس انتخاب شدند.

 

برساد-کامبیز رستمی

مطالب مرتبط با برچسب

بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
انجمن زرتشتیان تهران از متخصص پوست، روانشناس بالینی، دندان پزشک و متخصص شنوایی سنجی بار دیگر دعوت به همکاری کرده است.
بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
انجمن زرتشتیان تهران تصمیم دارد برای پشتیبانی از نویسندگان زرتشتی که در سال 1397 کتابی را منتشر کرده اند. تا سقف 500 هزار تومان از کتابهای این نویسندگان را خریداری کند.
توافق نهایی با آموزش و پرورش برای تمدید اجاره دبستان هرمز آرش
انجمن زرتشتیان تهران از توافق نهایی با آموزش و پرورش برای تمدید اجاره دبستان هرمز آرش خبر داد.
توافق نهایی با آموزش و پرورش برای تمدید اجاره دبستان هرمز آرش
از ساعت 30: 9 آدینه 22 تیر ماه نوبت دوم مجمع همگانی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران برگزار می شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها