شنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از جشنواره انار تفت در 23 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
541 بازدید
۲۲ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۱۸
بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند

بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد و طی آن آقایان فرشاد خورشیدیان، فربد فرهی یزدی و آرش آذرگشسب به عنوان بازرس اصلی و آقایان فهیم فرهادی و خدایار فریدونی به عنوان جانشینان بازرس انتخاب شدند.

در مجمع عمومی انجمن زرتشتیان تهران که آدینه ۲۲ تیرماه برگزار شد، نخست آرمین هرمزدی به عنوان سخنگوی انجمن توضیحات مختصری در مورد دستور جلسه مجمع داد و سپس هیات رییسه مجمع از میان باشندگان  با حضور رستم مزدیسنی، جمشید غریبشاهی، سهراب اختری، خانم سیمین بوستانی، و جاوید کیانی انتخاب شدند و از میان خود رستم مزدیسنی به عنوان فرنشین و سهراب اختری جانشین فرنشین، و سیمین بوستانی منشی انتخاب شدند.

در ادامه دکتر رستم خسرویانی فرنشین انجمن زرتشتیان تهران گزارش عملکرد یک ساله انجمن را خواند. وی در گزارش خود به اهم فعالیت های تک تک کمیسیون های انجمن اشاره کرد.

سپس خزانه دار انجمن، جمشید گشتاسبی، خلاصه ای از گزارش عملکرد مالی انجمن را خواند. وی در گزارش خود با بیان آنکه زیان انجمن نسبت به سال گذشته نزدیک به ۵۰ درصد کاهش یافته است، عمده علت این کاهش زیان انجمن را درآمد اجاره ساختمان هایی که به تازگی به اجاره رفته است بیان کرد و افزود انجمن می تواند با افزایش درآمد اجاره از ساختمان در حال تکمیل خود از این زیان ارزش افزوده کم کند.

در ادامه فهیم فرهادی، به عنوان نماینده بازرسان گزارش بازرسان را خواند. وی در گزارش خود به مواردی از عملکرد انجمن اشاره کرد و البته افزود فرنشین انجمن در گزارش خود به بسیاری از این موارد پاسخ داده است.

در ادامه تراز و بیلان انجمن تصویب شد. و مجمع وارد دستور جلسه بعد خود یعنی انتخابات بازرس شد. با معرفی آقایان آرش آذرگشسب، فرشاد خورشیدیان، فهیم فرهادی، خدایار فریدونی، فربد فرهی و مهربان باستانی به عنوان نامزدهای بازرسی انتخابات برگزار شد و با اخذ حدود ۹۰ رای آقایان فرشاد خورشیدیان، فربد فرهی و آرش آذرگشسب به عنوان بازرسان اصلی و آقایان فهیم فرهادی و خدایار فریدونی به عنوان جانشین بازرس انتخاب شدند.

 

برساد-کامبیز رستمی

مطالب مرتبط با برچسب

بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
صد و سی و یکمین نشست گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران در حالی پایان یافت که پرونده منتخبین گردش ۴۴ هنوز در کمیسیون ماده صد احزاب مطرح نشده است. بنابراین با به پایان رسیدن پروانه فعالیت این گردش از امروز، چهارم آبان ماه، انجمن وارد دوره فترت شد.
گزارش تصویری از نشست پایانی گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران
یکصد و سی و یکمین و آخرین نشست هیات مدیره گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.
گزارش تصویری از نشست پایانی گردش ۴۳ انجمن زرتشتیان تهران
انجمن های زرتشتیان تهران فراخوان هایی را برای دعوت به همکاری در درمانگاه یگانگی و سالن پذیرایی مارکار تهرانپارس منتشر کرده است.
گزارش تصویری از جشن مهرگان کودکان
کودکان دبستانها و مهدکودک های تهران و خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان با هماهنگی انجمن زرتشتیان تهران جشن مهرگان را برگزار کردند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها