یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از ارائه های بخش جنبی همایش علمی در 19 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند
575 بازدید
۲۲ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۱۸
بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند

بازرسان سال مالی جدید انجمن انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد و طی آن آقایان فرشاد خورشیدیان، فربد فرهی یزدی و آرش آذرگشسب به عنوان بازرس اصلی و آقایان فهیم فرهادی و خدایار فریدونی به عنوان جانشینان بازرس انتخاب شدند.

در مجمع عمومی انجمن زرتشتیان تهران که آدینه ۲۲ تیرماه برگزار شد، نخست آرمین هرمزدی به عنوان سخنگوی انجمن توضیحات مختصری در مورد دستور جلسه مجمع داد و سپس هیات رییسه مجمع از میان باشندگان  با حضور رستم مزدیسنی، جمشید غریبشاهی، سهراب اختری، خانم سیمین بوستانی، و جاوید کیانی انتخاب شدند و از میان خود رستم مزدیسنی به عنوان فرنشین و سهراب اختری جانشین فرنشین، و سیمین بوستانی منشی انتخاب شدند.

در ادامه دکتر رستم خسرویانی فرنشین انجمن زرتشتیان تهران گزارش عملکرد یک ساله انجمن را خواند. وی در گزارش خود به اهم فعالیت های تک تک کمیسیون های انجمن اشاره کرد.

سپس خزانه دار انجمن، جمشید گشتاسبی، خلاصه ای از گزارش عملکرد مالی انجمن را خواند. وی در گزارش خود با بیان آنکه زیان انجمن نسبت به سال گذشته نزدیک به ۵۰ درصد کاهش یافته است، عمده علت این کاهش زیان انجمن را درآمد اجاره ساختمان هایی که به تازگی به اجاره رفته است بیان کرد و افزود انجمن می تواند با افزایش درآمد اجاره از ساختمان در حال تکمیل خود از این زیان ارزش افزوده کم کند.

در ادامه فهیم فرهادی، به عنوان نماینده بازرسان گزارش بازرسان را خواند. وی در گزارش خود به مواردی از عملکرد انجمن اشاره کرد و البته افزود فرنشین انجمن در گزارش خود به بسیاری از این موارد پاسخ داده است.

در ادامه تراز و بیلان انجمن تصویب شد. و مجمع وارد دستور جلسه بعد خود یعنی انتخابات بازرس شد. با معرفی آقایان آرش آذرگشسب، فرشاد خورشیدیان، فهیم فرهادی، خدایار فریدونی، فربد فرهی و مهربان باستانی به عنوان نامزدهای بازرسی انتخابات برگزار شد و با اخذ حدود ۹۰ رای آقایان فرشاد خورشیدیان، فربد فرهی و آرش آذرگشسب به عنوان بازرسان اصلی و آقایان فهیم فرهادی و خدایار فریدونی به عنوان جانشین بازرس انتخاب شدند.

 

برساد-کامبیز رستمی

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از نخستین نشست و سوگند هموندان گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران
هموندان گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران، سه شنبه 23 بهمن در آتشکده تهران گرد هم آمدند و سوگند یاد کردند و سپس در نخستین نشست گردش 44، اعضای هیات رئیسه را از بین خود برگزیدند.
گزارش تصویری از نخستین نشست و سوگند هموندان گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران
دقایقی پیش در نخستین نشست گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران هیات رئیسه جدید انجمن زرتشتیان تهران مشخص شدند.
گزارش تصویری از نخستین نشست و سوگند هموندان گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران
در آخرین نشست کمیسیون ماده 10 احزاب پروانه فعالیت انجمن زرتشتیان تهران و انجمن زرتشتیان اهرستان به تایید کمیسیون ماده 10 احزاب رسید.
گزارش تصویری از نخستین نشست و سوگند هموندان گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران
  انجمن زرتشتیان تهران از برگزاری آیین ملی مهمانی لاله ها در آرامگاه قصر فیروزه خبر داد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها