شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از آغاز سال تحصیلی در مهدکودک یسنا در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اتاق بازرگانی زرتشتیان ایران, انجمن ها, علمی  »   گزارشی از سخنرانی مهندس رشید کیانی پور در اتاق بازرگانی زرتشتیان
476 بازدید
۱۸ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۲۸
گزارشی از سخنرانی مهندس رشید کیانی پور در اتاق بازرگانی زرتشتیان

گزارشی از سخنرانی مهندس رشید کیانی پور در اتاق بازرگانی زرتشتیان

بررسی رویکردهای حل مسئله در کسب و کارهای پلتفرمی، موضوع سخنرانی مهندس رشید کیانی پور در نشست اتاق بازرگانی زرتشتیان ایران بود. گزارشی از این برنامه که پسین شنبه ۱۶ تیر ماه برپا شد را در ادامه مطلب ببینید:

در ابتدا در مورد عملکرد و توسعه صنایع، تحت تاثیر فناوری در بخش های عملیاتی، اطلاعاتی و به تبع آنها در بخش دیجیتال پرداخته شد که در نهایت به تحول در عصر دیجیتال منجر شده است. نتیجه تحول دیجیتال را در تغییر فضای کسب و کار، دگرگونی منطق و اصول کسب و کار و همچنین تحول در تجربه مشتری در صنایع مشاهده می کنیم.

در تحول دیجیتال، فضای کسب و کار در دوران پسا-اینترنت به سر خواهد برد، و این دوران، اینترنت و فناوری های مبتنی بر آن، ماهیت زیرساختی پیدا کرده اند و فناوری هایی نوظهور شکل گرفته که خود آنها مسیر صنایع را تغییر خواهند داد. در نتیجه نیاز به نوآوری ماهیت تحولی خواهد داشت، و این دوران، عصر پلتفرم ها خواهد بود که وظیفه اصلی آنها مدیریت جریان هاست.

در بخش بعدی، به بررسی رویکردهای حل مسئله پرداخته شد که با توجه به مبحث پلتفرم ها، رویکرد حل مسئله به صورت Dis-Solution (منحل کردن مسئله) مورد بررسی اساسی قرار گرفت که در نهایت تغییرات بنیادین را در پی خواهد داشت. هر مرحله همراه با مثال هایی در صنایع با پتانسیل سرمایه گذاری بالا بررسی شد.

در پایان با توجه به مباحث عنوان شده به بررسی صنعت معدن و ساخت و ساز پرداخته شد و همراه با معرفی و شرح مختصری از عملکردها و همچنین نوع حل مسئله در پلتفرم موجود در این صنعت، با نام “زیگوراک”،  سخنرانی به پایان رسید.

بخش پرسش و پاسخ، نیز در انتهای نشست انجام شد.

مطالب مرتبط با برچسب

گزارشی از سخنرانی مهندس رشید کیانی پور در اتاق بازرگانی زرتشتیان
روز شنبه 16 تیر ماه، برنامه سخنرانی اتاق بازرگانی زرتشتیان ایران با موضوع «بررسی رویکردهای حل مسئله در کسب و کارهای پلتفرمی با توجه به پتانسل های سرمایه گذاری در بخش صنایع و معادن و معرفی نمونه فعالیت در صنعت سنگ و معادن» برگزار می شود
گزارشی از سخنرانی مهندس رشید کیانی پور در اتاق بازرگانی زرتشتیان
روز شنبه 18 آذر ماه، اتاق بازرگانی زرتشتیان نشستی را با عنوان بیمه و افزایش آگاهی درباره‌ی گونه‌های بیمه برپا می کند.
تیپ شناسی شخصیتی در تجارت و شکل گیری استارت آپ ها بررسی شد + تصویر
نقش تیپ شناسی شخصیتی در کسب و کار و شیوه های شکل گیری استارت آپ ها دو سخنرانی جداگانه بود که توسط دکتر نیو نوذری و حمید یزدان پناه در تالار نشست های انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.
نشست اتاق بازرگانی با دو سخنرانی برگزار می شود
«استارت آپ ها و شیوه های شکل گیری آن» و «نقش تیپ شناسی شخصیتی و هوش تجاری در کسب و کار مناسب» موضوع نشست اتاق بازرگانی زرتشتیان هستند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها