شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از آغاز سال تحصیلی در مهدکودک یسنا در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   استخدام, انجمن زرتشتیان تهران, انجمن ها  »   دعوت به همکاری درمانگاه یگانگی از دندان پزشکان و تخفیف 20 درصدی به همکیشان
473 بازدید
۲ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۱۶
دعوت به همکاری درمانگاه یگانگی از دندان پزشکان و تخفیف ۲۰ درصدی به همکیشان

دعوت به همکاری درمانگاه یگانگی از دندان پزشکان و تخفیف ۲۰ درصدی به همکیشان

درمانگاه یگانگی از دندان پزشکان دعوت به همکاری کرده است، همچنین انجمن زرتشتیان تهران از تخفیف ۲۰ درصدی به زرتشتیان برای استفاده از خدمات این درمانگاه خبر داده است.

درمانگاه یگانگی برای تکمیل کادر دندانپزشکی خود، از دندان پزشکان دعوت به همکاری کرده است، اولویت نیز با زرتشتیان است. علاقه مندان برای آگاهی بیشتر و ثبت درخواست تا ۱۵ تیر ماه می توانند با دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران در تماس باشند.

همچنین بر اساس مصوبه انجمن زرتشتیان تهران از اول تیر ماه زرتشتیان می توانند با همراه داشتن کارت شناسایی زرتشتی از تمامی خدمات درمانگاه یگانگی با ۲۰ درصد تخفیف بهره ببرند.

 

گفتنی است پیش از این نیز انجمن زرتشتیان تهران اعلام کرده بود که درمانگاه یگانگی به منظور گسترش خدمات درمانی خود مجوز فعالیت در بخش های پوست، شنوایی سنجی و روانشناسی بالینی را اخذ کرده و به همین منظور از متخصصین این حوزه ها جهت همکاری دعوت کرده است. در این راستا اولویت نیز با زرتشتیان خواهد بود و تا ۱۵ تیر ماه برای ارائه درخواست و آگاهی بیشتر می توانند با دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران در تماس باشند.

 

مطالب مرتبط با برچسب

فرصت استخدامی در خانه سه نیک
اقامتگاه بوم گردی خانه سه نیک از زرتشتیان علاقه مند برای پذیرش (مسلط به زبان انگلیسی )، آشپزی و نگهبانی دعوت به همکاری می کند.
فرصت استخدامی در خانه سه نیک
انجمن زرتشتیان تهران از متخصص پوست، روانشناس بالینی، دندان پزشک و متخصص شنوایی سنجی بار دیگر دعوت به همکاری کرده است.
فرصت استخدامی در خانه سه نیک
آتشکده تهران یک راهنمای گردشگری استخدام می کند و درمانگاه یگانگی در زمینه های پوست، شنوایی سنجی و روانشناسی بالینی از علاقه مندان دعوت به همکاری کرده است.
فرصت استخدامی در خانه سه نیک
طاقچه، اپلیکیشن و نرم افزار کتاب فروشی و کتابخوان دیجیتال، از سه فرصت استخدامی در تیم مارکتینگ خود خبر داده است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها