سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، آیین سی روزه روانشاد مهرناز خسرو قندی پارسی برگزار می شود در 20 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان, فرهنگی  »   فراخوان شعر و داستان کودک و نوجوان
150 بازدید
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۵۱
فراخوان شعر و داستان کودک و نوجوان

فراخوان شعر و داستان کودک و نوجوان

خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان در فراخوانی از کودکان و نوجوانان زرتشتی دعوت کرده است تا شعر یا داستانهای خود را در اختیار این مرکز قرار دهند.

خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان در نظر دارد تا به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان برنامه ای را روز ۲۱ تیر ماه برگزار کند در همین راستا از کودکان و نوجوانان خوش ذوق که خود شعری سروده اند یا داستانی نوشته اند، دعوت شده است که تا ۱۷ تیر ماه آثار خود را در اختیار خانه فرهنگ و هنر قرار دهند. این آثار مورد بررسی قرار خواهد گرفت و آنهایی که انتخاب می شوند توسط نویسنده اش اجرا خواهد شد.

علاقه مندان برای آگاهی بیشتر می توانند همه روزه به غیر از آدینه و شنبه با تلفن ۸۸۹۴۵۴۸۰ در تماس باشند و یا روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ به خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان مراجعه کنند.

 

 

مطالب مرتبط با برچسب

گرامیداشت روز ادبیات کودک و نوجوان در خانه فرهنگ و هنر زرتشتی
برنامه گرامیداشت روز جهانی ادبیات کودک  و نوجوان در خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان برگزار شد. تصاویری از این برنامه که پسین پنجشنبه 21 تیر ماه انجام شد را در ادامه مطلب ببینید:
چند خبر از خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان
زمان برگزاری دومین و سومین کارگاه های یک روزه و کلاسهای اضافه شده به دوره تابستانه خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان را در ادامه مطلب بخوانید:
دو خبر از خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان
آغاز نام نویسی کلاسهای تابستان 97 و  برگزاری نخستین کارگاه یک روزه خانه فرهنگ و هنر برای دختران 8 تا 12 سال از جمله اخبار خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان است.
دو خبر از خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان
کلاس «هنر با دور ریزها» در خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان برگزار  می شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها