چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، زیباسازی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد در آستانه نوروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   بیمه ورزشی برای ورزشکاران حاضر در جام جان باختگان ضروری است
255 بازدید
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۵۰
بیمه ورزشی برای ورزشکاران حاضر در جام جان باختگان ضروری است

بیمه ورزشی برای ورزشکاران حاضر در جام جان باختگان ضروری است

کانون دانشجویان زرتشتی از تمامی ورزشکاران علاقه مند برای حضور در سی و هشتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان خواست تا نسبت به دریافت و یا تمدید کارت بیمه ورزشی خود اقدام کنند.

بر اساس اعلام سایت رسمی جام جان باختگان، وزارت ورزش و جوانان تاکید کرده است که کلیه ورزشکاران برای شرکت در کلاس‌ها و مسابقات آموزشی، تمرینی نیازمند کارت بیمه ورزشی هستند که هزینه عضویت عادی برای هر نفر ۱۵۰۰۰ تومان است و خدمات فدراسیون پزشکی ۷۲ ساعت بعد از تاریخ صدور کارت عضویت آغاز می‌شود.

در این راستا گفتنی است افرادی که در ۷۲ساعت تا ۶۰ روز از شروع عضویت خود دچار حادثه ای شده‌اند، مشمول کم‌ترین تعهدات(۴۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال برای هزینه درمان) می‌شوند و هم چنین افرادی که در زمان بروز حادثه، آسیب بیش از ۶۰ روز پس از تاریخ شروع عضویت آن‌‌ها باشد، مشمول بیشترین تعهدات(۷۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال) می‌باشند.

بدین ترتیب کمیته برگزاری جام جان باختگان از ورزشکاران زرتشتی خواسته است تا جهت بهره‌مندی بیشتر از امکانات بیمه ورزشی، قبل از اتمام عضویت نسبت به تمدید آنلاین آن اقدام نمایند، همچنین برای دریافت اطلاعات کامل می توانند به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه کنند.

پیش از این کانون دانشجویان زرتشتی زمان برگزاری سی و هشتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان را روزهای اول تا پنجم امرداد اعلام کرده است و زمان نام نویسی نیز از ۹ تا ۱۳ تیر ماه خواهد بود.

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها