چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، زیباسازی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد در آستانه نوروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   آن سوی مرزها, علمی, کنگره جهانی زرتشتیان, مراسم ها, یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان  »   دستیار ویژه پروفسور سمیعی، چهره برجسته علمی زرتشتیان جهان
915 بازدید
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۹:۰۶
دستیار ویژه پروفسور سمیعی، چهره برجسته علمی زرتشتیان جهان

دستیار ویژه پروفسور سمیعی، چهره برجسته علمی زرتشتیان جهان

دکتر ککی تورل پزشک و دانشمند پارسی و دستیار ویژه پروفسور سمیعی جایزه چهره برجسته علمی زرتشتیان جهان را دریافت کرد.


در روز سوم یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان که یکشنبه ۱۳ خورداد ماه در شهر پرت استرالیا برگزار می شد، چهره های برجسته زرتشتی در زمینه های مختلف معرفی شدند. در زمینه علمی و پزشکی جایزه چهره برجسته علمی به دکتر ککی تورل اهدا شد. وی که از پزشکان مشهور کشور هندوستان است و توانسته جوایز متعددی را در کشور هندوستان و صحنه بین الملل به دست بیاورد جایزه چهره برجسته علمی زرتشتیان را از خجسته میستری دریافت کرد. گفتنی است در این زمینه دکترآهیتا کیانی، دکتر خسرو مهرفر، دکتر ایرانپور بوستانی و دکتراسفندیار اختیاری، از ایران نیز کاندیداهای دریافت جایزه بودند.

نامزدهای جایزه چهره علمی و پزشکی زرتشتیان جهان، در این فهرست دکتر آناهیتا کیانی، دکتر اسفندیار اختیاری، دکتر ایرانپور بوستانی و دکتر خسرو مهرفر از ایران حضور داشتند

 

دکتر ککی تورل در هنگام دریافت جایزه

عکس پایانی هفت چهره برجسته زرتشتی در زمینه های مختلف،

دکتر ککی تورل در روز سوم کنگره در مورد پیچیدگی های مغز انسان به سخنرانی پرداخت

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از روز سوم یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان روزهای ۱۰ تا ۱۴ خورداد ماه در پرت استرالیا برگزار شد. تصاویر ادامه مطلب نگاه دیگری است به روز سوم کنگره جهانی زرتشتیان:
گزارش تصویری از روز سوم یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
کیخسرو مزدیسنی از ایرانیان زرتشتی ساکن پرت استرالیا است و از اعضای کمیته برگزاری یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان است، که نقش چشمگیری در حضور پر رنگ ایرانیان در کنگره داشت، دیدگاه وی را در مورد این کنگره جویا شدیم:
گزارش تصویری از روز دوم یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان روزهای ۱۰ تا ۱۴ خورداد ماه در پرت استرالیا برگزار شد. تصاویر ادامه مطلب نگاه دیگری است به روز دوم کنگره جهانی زرتشتیان:
گزارش تصویری از روز نخست یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان(۲)
ازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان روزهای ۱۰ تا ۱۴ خورداد ماه در پرت استرالیا برگزار شد. تصاویر ادامه مطلب نگاه دیگری است به روز نخست کنگره جهانی زرتشتیان:

یک دیدگاه برای دستیار ویژه پروفسور سمیعی، چهره برجسته علمی زرتشتیان جهان

  1. مهران سپهری
    0

    دکتر تورل دانشمندی برجسته، جراحی ماهر، زرتشتی شایسته و انسانی درستکار است. او به من گفت عاشق ایران است و اگر دعوت شود (قابل توجه گروه دانشوری و اتاق بازرگانی) با هزینه خود برای سخنرانی به ایران خواهد آمد. همچنین برای نیازمندان زرتشتی، عمل مغز را در هند با حداقل هزینه انجام میدهد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها