چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، زیباسازی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد در آستانه نوروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن زرتشتیان شیراز, انجمن ها, ورزشی  »   هفتمین دوره جام بدمینتون شیراز برگزار می شود
511 بازدید
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۱۷
هفتمین دوره جام بدمینتون شیراز برگزار می شود

هفتمین دوره جام بدمینتون شیراز برگزار می شود

هفتمین دوره از پیکارهای قهرمانی جام بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور در شیراز برگزار می شود.
خانم پرنیان کوکلری و آقای شهریار کاوسی زین آباد هماهنگ کنندگان این دوره از جام بدمینتون شیراز در گفت و گو با خبرنگار برساد اعلام کردند که این دوره از جام بدمینتون شیراز در پنج رده سنی و در دو گروه بانوان وآقایان برگزار خواهد شد:
رده نونهالان ( زاده شدگان ۱۳۸۵خورشیدی و پس از آن)
رده نوجوانان ( زاده شدگان ۱۳۸۲ خورشیدی و پس از آن)
رده جوانان ( زاده شدگان ۱۳۷۹ خورشیدی و پس از آن)
رده بزرگسالان ( زاده شدگان ۱۳۶۳ تا ۱۳۷۸ خورشیدی)
رده پیشکسوتان ( زاده شدگان ۱۳۶۲ و پیش از آن)
زمان آغاز نام نویسی این رقابت ها  دوشنبه یکم امرداد ماه و همزمان با آیین گشایش جام جان باختگان و به صورت اینترنتی خواهد بود و مهلت نام نویسی و آیین نامه پیکارهای این دوره نیمه دوم تیرماه به طور رسمی اعلام خواهد شد.
نحوه پذیرش نام نویسی باشندگان در این پیکار ها به غیر از رده نونهالان که تایید صلاحیت فنی نخواهند داشت، در سایر رده ها پس از نام نویسی  صلاحیت فرد توسط کمیته فنی بررسی و تایید یا عدم تایید آن به آگاهی آنها خواهد رسید.
بازیکنانی که طی جام دوره قبل کارت سهمیه باشندگی جام هفتم را دریافت کرده اند از هم اکنون صلاحیتشان مورد تایید کمیته فنی می باشد. سایر ورزشکاران نیز با باشندگی در جام جان باختگان سال جاری می توانند از طریق هموندان کمیته فنی که شاهد و ناظر پیکارها خواهند بود کارت  سهمیه باشندگی دریافت کنند. در مورد ورزشکارانی که در جام جان باختگان شرکت نکنند نیز کمیته فنی از راه های مختلف تصمیم گیری خواهد کرد. این در حالی است که تا به امروز ۵۵ بازیکن کارت سهمیه باشندگی  دریافت داشته اند.
هفتمین دوره ی پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور از تاریخ سی ام امردادماه تا دوم شهریور ماه ۱۳۹۷ خورشیدی در تالار ویژه بدمینتون شیراز به کوشش انجمن زرتشتیان شیراز و توسط کمیسیون ورزش این انجمن و با همکاری اداره کل تربیت بدنی استان فارس و شیراز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، هیات های بدمینتون استان فارس و شیراز، کانون دانشجویان زرتشتی و هفته نامه امرداد برگزار خواهد شد.
آیین گشایش این دوره از پیکارها پسین سه شنبه سی ام امرداد ماه و آیین پایانی نمیروز آدینه دوم شهریور ماه برگزار خواهد شد.
برساد-پوروچیستا رشیدی

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از دیدارهای روز پایانی جام بدمینتون شیراز
رقابتهای فینال هفتمین دوره پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان روز آدینه دوم شهریور ماه برگزار شد.
گزارش تصویری از اختتامیه جام بدمینتون شیراز
مراسم پایانی هفتمین دوره پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان ایران، روز آدینه دوم شهریور ماه 97 و پس از چهار روز برگزاری مسابقات برگزار شد.
گزارش تصویری از اختتامیه جام بدمینتون شیراز
مسابقات فینال جام بدمینتون شیراز صبح آدینه دوم شهریور ماه برگزار شد و قهرمانان جام هفتم شناخته شدند. در ادامه مطلب نتایج بازیهای روز پایانی و قهرمانان هفتمین دوره پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان ایران را ببینید:
تصاویر پسین روز سوم جام بدمینتون شیراز+نتایج
دیدارهای پسین روز سوم هفتمین دوره پیکارهای بدمینتون قهرمانی زرتشتیان ایران، پنجشنبه اول شهریور ماه در تالار هیات بدمینتون شیراز دنبال شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها