دوشنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از نخستین روز سال در شریف آباد در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   علمی  »   برترینهای زرتشتی در آزمون کارشناسی ارشد
2,045 بازدید
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۰:۵۵
برترینهای زرتشتی در آزمون کارشناسی ارشد

برترینهای زرتشتی در آزمون کارشناسی ارشد

با اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۳۹۷ گروهی از زرتشتیان رتبه های درخشانی را در این آزمون کسب کردند:

سایت برساد درتلاش است که رتبه های برتر زرتشتیان در آزمون کارشناسی ارشد را معرفی کند. در همین راستا رتبه های برتر زرتشتی می توانند مشخصات و اطلاعات خود را به ایمیل r.shohrat@gmail.com ارسال کنند و یا از بخش کامنتهای همین خبر با ما در تماس باشند.

 

اما رتبه های برتر زرتشتی:

سیاوش گنجی که دوره کارشناسی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده است و رشته علوم کامپیوتر خوانده است در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر رتبه ۷ را کسب کرده است و می گوید به احتمال زیاد در گرایش نرم افزار دانشگاه صنعتی شریف به تحصیل ادامه خواهد داد.

خانم آنیتا فرزانه رتبه ۹ رشته معماری را در آزمون کارشناسی ارشد کسب کرده است وی دوره کارشناسی را در رشته معماری یکی از دانشگاه های تهران گذرانده است و در نظر دارد تا در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران به ادامه تحصیل بپردازد.

 

آقای مازیار فرودیان که در مقطع کارشناسی، رشته مهندسی مکانیک را در دانشگاه صنعتی شریف خوانده است، رتبه ۱۱ رشته MBA را به دست آورده است و احتمالا تصمیم دارد در دانشگاه صنعتی شریف گرایش مدیریت استراتژی ادامه تحصیل بدهد.

 

آقای نیکنام تیراندازی دیگر زرتشتی است که توانسته رتبه درخشانی در رشته MBA کسب کند.وی که دوران لیسانس خود را در رشته مهندسی عمران دانشگاه تهران پشت سرگذاشته است. در آزمون کارشناسی ارشد رشته MBA رتبه ۱۴ را کسب کرده است و هنوز تصمیم قطعی در انتخاب دانشگاه نگرفته و می خواهد فوق لیسانس خود را در یکی از دو دانشگاه تهران و صنعتی شریف دنبال کند.

 

آقای رامبد بهمردی نیز توانسته است رتبه ۳۲ رشتهMBA را کسب کند. وی دانش آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است و در مقطع کارشناسی ارشد نیز تصمیم دارد تا گرایش بازاریابی MBA را در همین دانشگاه دنبال کند.

 

 

مطالب مرتبط با برچسب

یک دیدگاه برای برترینهای زرتشتی در آزمون کارشناسی ارشد

  1. مهرداد
    +4

    سیاوش جان خیلی خیلی بهت تبریک میگم واقعا باعث افتخاری امیدورام همیشه و در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشی

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها