چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، زیباسازی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد در آستانه نوروز در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   اول تا پنجم امرداد، جام جان باختگان در گام سی و هشتم
485 بازدید
۴ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۲۲:۵۴
اول تا پنجم امرداد، جام جان باختگان در گام سی و هشتم

اول تا پنجم امرداد، جام جان باختگان در گام سی و هشتم

سی و هشتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان روزهای اول تا پنجم امرداد ماه برگزار می شود.

کانون دانشجویان زرتشتی با انتشار پوستر این دوره از مسابقات زمان برگزاری و زمان نام نویسی بزرگترین رویداد ورزشی زرتشتیان ایران را اعلام کرده است.

جام سی و هشتم از دوشنبه اول امرداد ماه در همایشگاه فرهنگی ورزشی مارکار تهرانپارس آغاز می شود و تا آدینه ۵ امرداد ماه ادامه خواهد یافت. ساعت شروع آیین گشایش نیز ۱۹ اعلام شده است.

همچنین زمان نام نویسی در این دوره از مسابقات ۹ تا ۱۳ تیر ماه خواهد بود و ثبت نام نیز از طریق  تارنمای رسمی جام جان باختگان انجام می شود.

گفتنی است جام جان باختگان مهمترین و بزرگترین رویداد ورزشی زرتشتیان ایران است که هر سال به همت کانون دانشجویان زرتشتی و به یاد شهدا و جان باختگان زرتشتی برگزار می شود.

این دوره از بازیها در سه رشته تیمی فوتبال، والیبال، بسکتبال و شش رشته تیمی بدمینتون، تنیس روی میز، کاراته، شطرنج، شنا و دوومیدانی انجام می شود.

 

مطالب مرتبط با برچسب

گفتگو با فرهاد نیکجو، هماهنگ کننده سی و هشتمین دوره جام جان باختگان
جام جان باختگان یکی از بزرگترین برنامه های جامعه زرتشتی و البته کانون دانشجویان زرتشتی است، سی و هشتمین دوره این مسابقات امسال روزهای اول تا پنجم امرداد ماه برگزار شد و البته با اتفاقات حاشیه ای نیز همراه شد،
گفتگو با فرهاد نیکجو، هماهنگ کننده سی و هشتمین دوره جام جان باختگان
در آیین پایانی سی و هشتمین دوره جام جان باختگان تنها نام قهرمان مسابقات فوتبال بزرگسالان اعلام شد، در همین راستا گفتگویی با بهرام بهمردی مسئول کمیته انضباطی زرتشتیان انجام دادیم:
تصاویری از حواشی روز پایانی جام جان باختگان
سی و هشتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان آدینه 5 امرداد ماه به کار خود پایان داد، تصاویری از حواشی روز پایانی این مسابقات را در ادامه مطلب ببینید:
تصاویری از رشته های انفرادی در روز پایانی جام جان باختگان
مسابقات تنیس روی میز، شطرنج و بدمینتون در شب پایانی سی و هشتمین دوره جام جان باختگان با حساسیت زیادی دنبال شدند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها