جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، مراسم یادبود پروفسور کیوان مزدا برگزار می شود در 1 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دبستان گیو, فرهنگی, مدارس  »   برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو
313 بازدید
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱:۵۶
برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو

برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو

دبستان گیو بیست و پنجم اردیبهشت ماه، همایش رشد پویا ( مراسم تقدیر و تجلیل از دانش آموزان ساعی و تلاشگر و خانواده های همراه و همگام ) را برگزار کرد.

این همایش با اجرای مراسم افتتاحیه و برنامه های شاد آغاز گردید، سپس مدیریت دبستان سرکار خانم امجدی با سخنانی از کلیه دانش آموزان و اولیایی که در طی سال تحصیلی با دبستان همراه و همگام بودند تشکر و قدردانی نمود. در همین راستا انجمن اولیا و مربیان دبستان به ریاست دکتر میزانیان نیز با اهدای یادبود و لوح سپاس از تلاشهای صمیمانه و احساس مسئولیت مدیریت دبستان قدردانی نمود.

در ادامه برنامه، دانش آموزان برگزیده در بخشهای مختلف مسابقات علمی و آموزشی، ورزشی، فرهنگی و هنری در سطح دبستان و منطقه ۶ معرفی و از سوی مدیریت دبستان جوایزی به آنها اهدا گردید.

در پایان برنامه نیز با اهدای تقدیرنامه و شاخه گل از اولیای شرکت کننده در جشنواره ی دست پخت ایرانی با طعم مهربانی و اولیایی که همیار کادر آموزشی و پرورش مدرسه بوده اند تجلیل شد.

عکس از دبستان گیو

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از اول مهر در دبستان دخترانه گیو
دانش آموزان دبستان دخترانه گیو، اول مهر و آغاز سال تحصیلی را جشن گرفتند.
تصاویری از جشن شکوفه ها در دبستان دخترانه گیو
دانش آموزان کلاس اول دبستان دخترانه گیو، آغاز مدرسه و فراگیری علم و دانش را جشن گرفتند. این برنامه بامداد شنبه 31 شهریور ماه در دبستان دخترانه گیو برگزار شد:
تصاویری از جشن شکوفه ها در دبستان دخترانه گیو
دبستان دخترانه گیو از فعالیتهایی می گوید که در نظر دارد تا در فصل تابستان و پیش از بازگشایی مدارس انجام دهد و به همین منظور از زرتشتیان دعوت کرده است تا در این مسیر همراه دبستان باشند:
تصاویری از جشن شکوفه ها در دبستان دخترانه گیو
دبستان دخترانه گیو از خانواده های زرتشتی خواسته است تا برای نام نویسی دختران دبستانی خود در این مدرسه تا قبل از 13 تیر اقدام کنند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها