جمعه, ۲۶ امرداد ۱۳۹۷
آخرین خبر با عنوان ، تصاویری از گردهمایی زرتشتیان بالای ۶۰ سال در کرمان در 14 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دبستان گیو, فرهنگی, مدارس  »   برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو
285 بازدید
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱:۵۶
برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو

برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو

دبستان گیو بیست و پنجم اردیبهشت ماه، همایش رشد پویا ( مراسم تقدیر و تجلیل از دانش آموزان ساعی و تلاشگر و خانواده های همراه و همگام ) را برگزار کرد.

این همایش با اجرای مراسم افتتاحیه و برنامه های شاد آغاز گردید، سپس مدیریت دبستان سرکار خانم امجدی با سخنانی از کلیه دانش آموزان و اولیایی که در طی سال تحصیلی با دبستان همراه و همگام بودند تشکر و قدردانی نمود. در همین راستا انجمن اولیا و مربیان دبستان به ریاست دکتر میزانیان نیز با اهدای یادبود و لوح سپاس از تلاشهای صمیمانه و احساس مسئولیت مدیریت دبستان قدردانی نمود.

در ادامه برنامه، دانش آموزان برگزیده در بخشهای مختلف مسابقات علمی و آموزشی، ورزشی، فرهنگی و هنری در سطح دبستان و منطقه ۶ معرفی و از سوی مدیریت دبستان جوایزی به آنها اهدا گردید.

در پایان برنامه نیز با اهدای تقدیرنامه و شاخه گل از اولیای شرکت کننده در جشنواره ی دست پخت ایرانی با طعم مهربانی و اولیایی که همیار کادر آموزشی و پرورش مدرسه بوده اند تجلیل شد.

عکس از دبستان گیو

مطالب مرتبط با برچسب

برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو
دبستان دخترانه گیو از فعالیتهایی می گوید که در نظر دارد تا در فصل تابستان و پیش از بازگشایی مدارس انجام دهد و به همین منظور از زرتشتیان دعوت کرده است تا در این مسیر همراه دبستان باشند:
برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو
دبستان دخترانه گیو از خانواده های زرتشتی خواسته است تا برای نام نویسی دختران دبستانی خود در این مدرسه تا قبل از 13 تیر اقدام کنند.
برگزاری همایش رشد پویا در دبستان گیو
پیش ثبت‌نام دانش آموزان زرتشتی پایه اول دبستان دخترانه گیو از چهارشنبه شنبه 23 خردادماه آغاز شد.
گزارش تصویری از آیین سدره پوشی گروهی در دبستان گیو- بخش دوم
تالار دبستان گیو پنجشنبه سوم خرداد ماه میزبان آیین گاهنبارخوانی و جشن سدره پوشی گروهی بود. بخش دوم تصاویر این برنامه را در ادامه مطلب ببینید.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها